Papier toaletowy Tork maxi jumbo, 2 warstwy, kolor biały, makulatura, 360m, 6 rolek/op, system T1
W magazynie
Numer katalogowy
110273
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
200,96 zł
163,38 zł
Regular Price
267,94 zł
Cena przed promocją: 217.84 zł netto (267.94 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 217.86 zł netto, 267.97 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | T1 |
| Długość po rozłożeniu | 20 cm |
| Szerokość po rozłożeniu | 9.7 cm |
| Średnica rolki | 26 cm |
| Długość rolki | 360 m |
| Szerokość rolki | 9.7 cm |
| Długość arkusza | 20 cm |
| Liczba arkuszy | 1800 |
| Skład | 7.588 kg |
| Tłoczenie | Tak |
Tork papier toaletowy jumbo miękki
Tork papier toaletowy jumbo miękki
Zalety produktu
System Tork Jumbo oznacza oszczędność czasu i pieniędzy. Rolka jumbo oferuje znacznie więcej papieru toaletowego niż zwykła rolka. Tork papier toaletowy jumbo miękki Premium, 2-warstwowy zapewnia wysoką jakość, miękkość i wydajność. Sprawdzi się w łazienkach o dużym natężeniu ruchu.
Duża pojemność – rzadsze wymiany i mniejsze ryzyko braku papieru.
Atrakcyjny wzór listka: zaprojektowany, by wywierać wspaniałe wrażenie.
Miękki i jasny papier gwarantuje niezatarte wrażenia
Pasuje do produktów
- 554000
- 554008
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz |