Papier toaletowy Tork mini jumbo, biały, makulatura, 2w 170m, 12 rolek/op. system T2
W magazynie
Numer katalogowy
110253
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
179,99 zł
146,33 zł
Regular Price
268,63 zł
Cena przed promocją: 218.4 zł netto (268.63 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 218.4 zł netto, 268.63 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | T2 |
| Długość po rozłożeniu | 20 cm |
| Szerokość po rozłożeniu | 9.7 cm |
| Średnica rolki | 18.8 cm |
| Długość rolki | 170 m |
| Szerokość rolki | 9.7 cm |
| Długość arkusza | 20 cm |
| Liczba arkuszy | 850 |
| Skład | 7.336 kg |
| Tłoczenie | Tak |
Miękki papier toaletowy Tork Mini Jumbo T2, biały
Miękki papier toaletowy Tork Mini Jumbo T2, biały:
Dzięki naszemu miękkiemu papierowi toaletowemu Tork Mini Jumbo unikniesz problemów związanych z brakiem papieru oraz czasochłonną obsługą. Rolka jumbo zawiera znacznie więcej papieru toaletowego niż zwykłe rolki, co pozwala zmniejszyć koszty. Tego typu papier jest idealny do toalet o średnim oraz wysokim natężeniu ruchu i wyróżnia się perforacją, która ułatwia korzystanie z niego. Wysoka jakość i miękkość papieru oraz atrakcyjny wygląd rolek zapewniają gościom pozytywne wrażenia, które na długo pozostaną w ich pamięci. Dodatkowo certyfikaty zrównoważonego rozwoju gwarantują, że ten papier toaletowy pozwoli Ci zmniejszyć negatywny wpływ na środowisko.
Zalety produktu
- Miękki papier jakości Premium
- Duża rolka oznacza rzadszą konieczność uzupełniania dozownika
- Przyjazne dla środowiska wkłady
- Perforacja ułatwiająca korzystanie z papieru
- Atrakcyjny design
- Odpowiedni do toalet o średnim i dużym natężeniu ruchu
Zrób niezapomniane wrażenie na gościach za sprawą wysokiej jakości śnieżnobiałego papieru toaletowego mini jumbo, który jest niezwykle miękki w dotyku.
Lepszy standard higieny dzięki zamykanemu dozownikowi, który chroni rolki papieru.
Oszczędź czas potrzebny na obslugę i zapobiegnij ryzyku całkowitego zużycia papieru dzięki naszym dozownikom o dużej pojemności.
Atrakcyjny wygląd rolek zrobi dobre wrażenie na gościach.
Pasuje do dozowników Tork T2.
- 460006
- 555000
- 555500
- 555008
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz |