Papier toaletowy Tork mini jumbo ekstramiękki, biały, mix, 3w 120m, 12 rolek/op, system T2
W magazynie
Numer katalogowy
110255
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
182,13 zł
148,07 zł
Regular Price
260,17 zł
Cena przed promocją: 211.52 zł netto (260.17 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 211.56 zł netto, 260.22 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | T2 |
| Średnica rolki | 18.7 cm |
| Długość rolki | 120 m |
| Szerokość rolki | 9.7 cm |
| Długość arkusza | 20 cm |
| Liczba arkuszy | 600 |
| Skład | 7.188 kg |
| Tłoczenie | Tak |
Tork Mini Jumbo ekstra miękki papier toaletowy Premium, 3-warstwowy
Tork Mini Jumbo ekstra miękki papier toaletowy Premium, 3-warstwowy
Zalety produktu
System Tork Mini Jumbo wyróżnia się szybką konserwacją i niskim kosztem. Zapewnia znacznie więcej papieru toaletowego niż tradycyjny dozownik. Tork papier toaletowy Mini Jumbo Premium, 3-warstwowy zapewnia wysoką jakość, miękkość i wydajność. Sprawdzi się w łazienkach o średnim i dużym natężeniu ruchu.
Luksusowy, bardzo miękki i jasny papier gwarantujący trwałe, pozytywne wrażenia
Duża pojemność – rzadsze wymiany i mniejsze ryzyko braku papieru.
Atrakcyjny wzór listka: zaprojektowany, by wywierać wspaniałe wrażenie.
Pasuje do produktów
- 460006
- 555000
- 555500
- 555008
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz |