Papier toaletowy Tork Premium w składce , 2 warstwy, kolor biały, celuloza, 7560 szt./op. system T3
W magazynie
Numer katalogowy
114276
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
202,58 zł
164,70 zł
Regular Price
270,11 zł
Cena przed promocją: 219.6 zł netto (270.11 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 219.6 zł netto, 270.11 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | T3 |
| Długość po złożeniu | 9.5 cm |
| Szerokość po złożeniu | 11 cm |
| Długość po rozłożeniu | 19 cm |
| Szerokość po rozłożeniu | 11 cm |
| Liczba arkuszy | 252 |
| Skład | 6.422 kg |
| Tłoczenie | Nie |
Tork ekstra miękki papier toaletowy w składce
Tork ekstra miękki papier toaletowy w składce
Zalety produktu
System dozowania Tork Folded miękkiego papieru toaletowego w składce zapewnia higieniczne dozowanie pojedynczych odcinków, które ogranicza odpadki i koszt konserwacji. Tork ekstra miękki papier toaletowy w składce zapewnia wyjątkowy wygląd, miękkość i wydajność. System idealnie sprawdzi się w łazienkach o średnim natężeniu ruchu, zwłaszcza w służbie zdrowia oraz branży HoReCa.
Dozowanie po jednym odcinku zmniejsza zużycie i poprawia higienę
Luksusowy, bardzo miękki i jasny papier gwarantujący trwałe, pozytywne wrażenia
Łatwa wymiana wkładów: rzadsza konserwacja
Pasuje do produktów
- 556000
- 556008
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz |