Ręcznik w roli Tork centalnego dozownania Reflex mini, 1 warstwa, makulatura, kolor biały, 120m., 12 rolek/op, system M3
W magazynie
Numer katalogowy
473246
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
230,11 zł
187,08 zł
Regular Price
306,81 zł
Cena przed promocją: 249.44 zł netto (306.81 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 249.44 zł netto, 306.81 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | M3 |
| Długość po rozłożeniu | 35 cm |
| Szerokość po rozłożeniu | 19.8 cm |
| Średnica rolki | 13 cm |
| Długość rolki | 120.05 m |
| Szerokość rolki | 19.8 cm |
| Długość arkusza | 35 cm |
| Liczba arkuszy | 343 |
| Skład | 6.899 kg |
| Tłoczenie | Tak |
Czyściwo papierowe M3 Tork Reflex™, białe
Czyściwo papierowe M3 Tork Reflex™, białe:
Standardowe czyściwo przemysłowe może łatwo się drzeć i generować odpady – dlatego czyściwo Reflex™ jest mocniejsze i podawane w pojedynczych odcinkach, co pozwala zmniejszyć zużycie nawet o 37% w porównaniu do Tork Plus ze swobodnym dozowaniem. Nasze czyściwo przemysłowe gwarantuje najwyższy poziom higieny – nadaje się do kontaktu z żywnością i można je z łatwością pobierać jedną ręką z podajnika. Do tego wyjmowane gilzy SmartCore® i wskaźnik napełnienia pozwalają uniknąć czasochłonnych uzupełnień i sytuacji, w których dozownik jest pusty.
Zalety produktu
- Wydawanie pojedynczych odcinków zmniejsza koszty.
- Wielozadaniowość dzięki odporności na rozdarcia i wysokiej chłonności.
- Zwiększona higiena.
- Odpowiednie do kontaktu z żywnością.
- Proste uzupełnianie dzięki wyjmowanym gilzom SmartCore®.
- Wskaźnik napełnienia.
Mniejsze zużycie nawet o 37% dzięki podawaniu pojedynczych odcinków – przydatnych do czynności wykonywanych jedną ręką.
Najwyższy poziom higieny – rolka odpowiednia do kontaktu z żywnością.
Szybkie i proste napełnianie dzięki łatwo wyjmowanym gilzom SmartCore®.
Wielozadaniowe, mocne i chłonne czyściwo papierowe – inne rolki będą zbędne.
Pasuje do dozowników Tork M3.
- 473177
- 473167
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz | |
| Informacja o zmniejszeniu śladu węglowego | Pobierz |