Ręcznik papierowy Tork Advanced łatworozpuszczalny składany ZZ, 2 warstwy, kolor biały, celuloza, 3750 szt./kart.(15X250) system H3
W magazynie
Numer katalogowy
290190
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
243,77 zł
198,19 zł
Regular Price
363,83 zł
Cena przed promocją: 295.8 zł netto (363.83 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 295.8 zł netto, 363.83 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | H3 |
| Długość po złożeniu | 11.5 cm |
| Szerokość po złożeniu | 22.5 cm |
| Długość po rozłożeniu | 23 cm |
| Szerokość po rozłożeniu | 22.5 cm |
| Skład | 9.309 kg |
| Tłoczenie | Tak |
Tork Singlefold łatwo rozpuszczalny ręcznik (w składce ZZ)
Tork Singlefold łatwo rozpuszczalny ręcznik (w składce ZZ)
Zalety produktu
Zadbaj o suszenie rąk, wybierając Tork Singlefold ręcznik (w składce ZZ) w jakości Advanced. Doskonały wybór, gdy liczy się cena i wydajność. Ręczniki pasują do Tork dozownika do ręczników Singlefold (w składce ZZ), który sprawdzi się w wymagających warunkach. Dozowanie po jednym odcinku pomaga kontrolować zużycie i zachować wysoki poziom higieny.
Atrakcyjny wzór listka: wywiera pozytywne wrażenie.
Łatwo rozpuszczalny ręcznik do rąk idealny do toalet, gdzie ręczniki są wrzucane do toalety zamiast do kosza na odpady.
Dozowanie po jednym odcinku zmniejsza zużycie i poprawia higienę
Pasuje do produktów
- 208140
- 553000
- 553100
- 553108
- 553008
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz |