Ręcznik papierowy Tork składany ZZ Premium Comfort, 2 warstwy, biały, celuloza TAD, 3000 szt./kart (15x200), system H3
W magazynie
Numer katalogowy
100278
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
247,56 zł
201,27 zł
Regular Price
369,49 zł
Cena przed promocją: 300.4 zł netto (369.49 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 327.4 zł netto, 402.7 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | H3 |
| Długość po złożeniu | 11.5 cm |
| Szerokość po złożeniu | 22.6 cm |
| Długość po rozłożeniu | 23 cm |
| Szerokość po rozłożeniu | 22.6 cm |
| Skład | 7.812 kg |
| Tłoczenie | Tak |
Tork Singlefold/C-fold ekstramiekki ręcznik (w składce ZZ i składce C)
Tork Singlefold/C-fold ekstramiekki ręcznik (w składce ZZ i składce C)
Zalety produktu
Zaskocz gości miękkim ręcznikiem Tork w składce ZZ, który łagodnie suszy dłonie i daje wrażenie luksusu. Ręczniki pasują do Tork dozownika do ręczników Singlefold (w składce ZZ i składce C), który sprawdzi się w wymagających warunkach. Dozowanie po jednym odcinku pomaga kontrolować zużycie i zachować wysoki poziom higieny.
Atrakcyjny wzór listka: wywiera pozytywne wrażenie.
Dozowanie po jednym odcinku zmniejsza zużycie i poprawia higienę
Pasuje do produktów
- 208140
- 553000
- 553100
- 553108
- 553008
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz |