PROMOCJAEko

Serwetki papierowe BulkySoft Comfort De-inked jednowarstwowe, 30x30 składane 1/4, kolor biały, A'100

W magazynie
Numer katalogowy
32996
Dostępność:
W magazynie
Producent:
BulkySoft
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price 4,37 zł 3,55 zł Regular Price 4,60 zł
Cena przed promocją: 3.74 zł netto (4.6 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 4.1 zł netto, 5.04 zł brutto.

Jesteś zainteresowany większą ilością tego produktu? Zapytaj o warunki sprzedaży hurtowej.

Numer artykułu: 32966
BULKYSOFT COMFORT De-inked serwetki 30x30

Składanie: 1/4
Surowiec: Celuloza z celulozą z recyklingu
Kolor: 78% białości
Ilość warstw: 1
Ilość w opakowaniu: 100
Wymiary odcinka: 30x 30 cm 
Ilość opakowań w kartonie: 40op

Serwetki papierowe jednowarstwowe Bulkysoft. Comfort  de-inked, to produkt o wymiarach 30 x 30 cm, idealny do kawiarni, barów czy pubów. Wykonane są celulozy z dodatkiem  celulozy z recyklingu. Polecany dla użytkowników, którym zależy na  ekologii i ekonomiczności przy zachowaniu dobrej jakości. Jedno opakowanie zawiera 100 sztuk serwetek, a każda z nich jest elagancko gofrowana. Produkt ten jest miękki i miły w dotyku, wytrzymały na lekkie rozciąganie i pocieranie. Dobrze absorbuje wilgoć. Jednocześnie serwetki Bulkysoft są eleganckie i ładne. Dzięki swojemu estetycznemu wyglądowi mogą być stosowane w każdym miejscu.


BulkySoft - nowa jakość artykułów higienicznych na polskim rynku

BulkySoft należy do włoskiego przetwórcy celulozy Cartiere Carrara i jest jedną z najbardziej docenianych i rozpoznawalnych marek produktów higienicznych w Europie. Jesteśmy ich importerem i przedstawicielem na Polskę, dzięki czemu możemy proponować je w naprawdę korzystnych i atrakcyjnych cenach. W 2020 roku produkty BulkySoft zostały wyróżnione Laurem Konsumenta w kategorii ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania dla instytucji i biznesu, a rok później otrzymały prestiżowy znak EKO Marka. Co ważne, artykuły higieniczne BulkySoft posiadają liczne certyfikaty ekologiczne, produkowane są z legalnie pozyskanej celulozy, przy pełnym poszanowaniu środowiska naturalnego.  

Wśród produktów BulkySoft znajdziesz wszystkie niezbędne artykuły higieniczne tj. papiery toaletowe, ręczniki papierowe, czyściwa gastronomiczne i przemysłowe, chusteczki higieniczne, bardzo szeroki wybór serwetek gastronomicznych, wysokiej jakości podkłady medyczne w roli oraz nowoczesne dozowniki, dyspensery i podajniki. Gama produktów BulkySoft to trzy grupy produktów: BulkySoft Classic (artykuły wykonane z czystej celulozy), BulkySoft De-Inked (artykuły higieniczne ekologiczne - z czystej celulozy z dodatkiem celulozy z recyklingu), BulkySoft Havana Forte (najbardziej ekologiczne produkty tego typu na rynku, powstające w 100% z przetworzonych kartonów, przy czym warto to podkreślić, produkty De-inked i Havana  zachowują wszystkie właściwości artykułów celulozowych czyli są mocne, wytrzymałe, chłonne i bezzapachowe w kontakcie z wodą.

Artykuły higieniczne BulkySoft polecamy do firm, instytucji i szkół, szpitali i wszelkiego rodzaju gabinetów lekarskich i kosmetycznych a także dla obiektów z branży HoReCa (kuchni, restauracji, hoteli) oraz zakładów przemysłowych i fabryk. Produkty BulkySoft produkowane są z wysokiej jakości surowców,  starannie selekcjonowanych, co ma ogromne znaczenie na zmniejszenie zużycia i ograniczenie kosztów zakupu. Artykuły celulozowe wraz z dozownikami tworzą systemy zapewniające niższe zużycie wkładów, co przekłada się na rzadsze uzupełnianie podajników, rzadsze zakupy i tym samym mniejsze wydatki. To nowa jakość w branży czystości, odpowiedź na potrzeby współczesnego świata - artykuły BulkySoft są wydajne, higieniczne, bezpieczne i ekologiczne.

Dane techniczne
Producent BulkySoft
KOLOR kolor biały
MATERIAŁ Celuloza + celuloza z recyklingu, Celuloza z dodatkiem celulozy z recyklingu, papierowe
ILOŚĆ WARSTW jednowarstwowe
Napisz swoją opinię
Napisz opinię o produkcie:Serwetki papierowe BulkySoft Comfort De-inked jednowarstwowe, 30x30 składane 1/4, kolor biały, A'100

Higiena Serwis

dostawca środków czystości dla różnych branż

Hotele, restauracje
HORECA
Administracja i
SZKOLNICTWO
Kliniki i szpitale
LECZNICTWO
Darmowa dostawa
zakupy minimum 400 zł
Serwetki papierowe BulkySoft Comfort De-inked jednowarstwowe, 30x30 składane 1/4, kolor biały, A'100