Serwetki dyspenserowe Tork, 1 warstwa, celuloza, 25x30 cm, kolor biały, 10800 szt. system N2
W magazynie
Numer katalogowy
10933
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
433,11 zł
352,12 zł
Regular Price
577,47 zł
Cena przed promocją: 469.49 zł netto (577.47 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 469.49 zł netto, 577.47 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | N2 |
| Długość po złożeniu | 11.5 cm |
| Szerokość po złożeniu | 8.3 cm |
| Długość po rozłożeniu | 30 cm |
| Szerokość po rozłożeniu | 24 cm |
| Skład | 13.312 kg |
| Tłoczenie | Tak |
Tork Fastfold białe serwetki dyspenserowe
Tork Fastfold białe serwetki dyspenserowe
Zalety produktu
Tork tradycyjne dozowniki do serwetek to idealne rozwiązanie dla restauracji samoobsługowych. Linia wytrzymałych systemów dozowania serwetek, które sprostają wielu zadaniom w różnych typach lokali. Tork Fastfold białe serwetki dyspenserowe 1-warstwowe to idealne rozwiązanie dla lokali samoobsługowych, w których liczy się niski koszt użytkowania.
Idealny rozmiar serwetki do przekąsek i małych posiłków
Pasuje do produktów
- 271800
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz |