Środki czystości i dezynfekcji dla szkół, przedszkoli i administracji

Oferta środków czystości do szkół, przedszkoli i administracji publicznej jest bardzo zbliżona jak do miejsc ogólnodostępnych. Można je podzielić na miejsca o małym, średnim i dużym natężeniu ruchu, gdzie dzięki temu podziałowi możemy dobrać odpowiednie wyposażenie i materiały uzupełniające oraz środki czyszczące. W szkolnictwie i administracji publicznej ważne jest tak dobrać produkty aby zmieścić się w zaplanowanym budżecie zapewniając efektywność sprzątania, komfort i higienę dla użytkowników.

Preparaty do dezynfekcji powierzchni, środki do dezynfekcji rąk i stojaki na dezynfekcję

Zaopatrujemy szkoły, przedszkola, żłobki i urzędy w niezbędne środki dezynfekujące, zapewniające maksymalny poziom bezpieczeństwa i czystości. Uzupełnieniem oferty są solidne stojaki i wytrzymałe stojaki na dezynfekcję, jednorazowe maseczki ochronne i profesjonalne środki czystości, posiadające niezbędne certyfikaty, dopuszczone do miejsc pobytu dzieci i młodzieży.

  • Pakiety MEDISEPT
  • Dozowniki i stojaki
  • Maski ochronne jednorazowe, przyłbice
  • Dezynfekcja i pielęgnacja rąk
  • Dezynfekcja powierzchni
Śrdoki do dezynfekcji Stojaki do dezynfekcji
Stojak do dezynfekcji
Natężenie ruchu na szkolnym korytażu

Systemy dozowania ręczników papierowych i papierów toaletowych

Do miejsc o najwyższym natężeniu użytkowania polecamy systemy redukujące zużycie ręczników papierowych, gdyż one stanowią największy koszt. Systemy dozowników rolkowych dozujące zawsze po jednym odcinku ręcznika zapewnią ograniczenie zużycia. Takie same systemy zastosowano przy rozwiązaniach dla papierów toaletowych. Elementem nieodzownym są dozowniki do mydła w płynie czy w pianie o dużej pojemności. Ważny jest dobór odpowiednich materiałów, najbardziej optymalnych i ekonomicznych w użytkowaniu.

Do miejsc o średnim natężeniu polecamy systemy dozowania ręczników typu Xpress, gdzie listki dozowane są pojedynczo, a wielkość listka gwarantuje, że jednym ręcznikiem osuszymy dłonie. Proponujemy papier toaletowy typu jumbo lub w składce oraz mydła do mycia rąk o poj. 1l.

Miejsca o małej częstotliwości użytkowania można wyposażyć w mniejsze dozowniki, gdzie nie jest konieczna duża ilość materiałów uzupełniających.

Sprawdź rozwiązania:

Dozowniki, podajniki i wkłady wiodących producentów

Nasza oferta dozowników jest bardzo szeroka. Do szkół i administracji polecamy popularne i klasyczne serie dozowników z ABS, między innymi linie marki Tork Elevation w kolorach białym i czarnym, linię biało-transparentnych dozowników marki BulkySoft, linię białych i czarnych dozowniki marki Katrin. Ofertę uzupełniają dozowniki innych producentów w tym dozowniki metalowe, a wszystkie dostępne są do wglądu na naszej stronie.

Wyposażenie łazienek w urządzenia marki TORK czy BulkySoft można kupić lub użyczyć w formie umowy

Bardzo rozbudowana oferta materiałów uzupełniających pozwoli dobrać odpowiednie produkty na dany obiekt, biorąc pod uwagę wszelkie potrzeby klienta i jego budżet.

Wyposażenie łazienek i toalet w złobkach,
przedszkolach, szkołach

W tym miejscu warto wspomnieć o wyposażeniu toalet dla najmłodszych czyli dla przedszkoli i szkół podstawowych. Tu systemy muszą być bezpieczne i łatwe w korzystaniu. Dozowniki należy umieścić na odpowiedniej wysokości dla dzieci. Polecamy ręczniki i papiery toaletowe w składce dozowane z dozowników zawsze po jednym odcinku. To ułatwi dzieciom samodzielne korzystanie z łazienki. Wyrabianie nawyków mycia rąk u dzieci jest bardzo ważne. Warto zadbać o to aby pomieszczenia były miłe, ładne, funkcjonalne i przede wszystkim bezpieczne dla najmłodszych.

Również inne elementy wyposażenia jak uchwyty dla osób niepełnosprawnych, szczotki, kosze, torebki higieniczne, nakładki papierowe na deski, kremy do rąk, wkładki do pisuarów, odświeżacze powietrza czy przewijaki znajdują się w naszej ofercie.

SPRAWDŹ
Dozowniki dla najmłodszych
Środki czystości i sprzęt do sprzątania

Środki czystości i sprzęt do sprzątania - kompleksowe wyposażenie dla serwisów porządkowych

Kompletny sprzęt ręczny do sprzątania taki jak wózki, mopy, rękawice, ściereczki, odkurzacze czy też małe maszyny do mycia podłóg wszystko to mamy i z przyjemnością zaprezentujemy.

Do sanitariatów, szyb, luster, mebli i podłóg polecamy sprawdzone profesjonalne środki czystości marek Kiehl, Tana czy Medisept.

W ofercie nie brakuje chemii specjalistycznej m.in. do impregnacji i mycia kamieni naturalnych, do odtłuszczania, do odkamieniania, do mycia mebli, dywanów, skór, do czyszczenia fug, metalu czy do usuwania nieprzyjemnych zapachów, a do sal gimnastycznych posiadamy odpowiednie produkty antypoślizgowe zapewniające całkowite bezpieczeństwo. Korytarze i ciągi komunikacyjne warto zabezpieczyć dobrymi polimerami.

Zobacz więcej naszych produktów - oferta dla szkolnictwa i administracji

Sprzęt do sprzątania

Sprzęt
do sprzątania

Sprawdź
Bezpieczne środki czystości

Bezpieczne
środki czystości

Sprawdź
Dozowniki i stojaki do dezynfekcji

Dozowniki i stojaki
do dezynfekcji

Sprawdź
Maseczki i przyłbice ochronne

Maseczki i przyłbice
ochronne

Sprawdź
Środki do dezynfekcji rąk i powierzchni

Środki do dezynfekcji
rąk i powierzchni

Sprawdź

Higiena Serwis

dostawca środków czystości dla różnych branż

Hotele, restauracje
HORECA
Administracja i
SZKOLNICTWO
Kliniki i szpitale
LECZNICTWO
Darmowa dostawa
zakupy minimum 400 zł