Oferta środków czystości  do szkół, przedszkoli i administracji publicznej jest bardzo zbliżona jak do miejsc ogólnodostępnych.

Można je podzielić na miejsca o małym, średnim i dużym natężeniu ruchu, gdzie dzięki temu podziałowi możemy dobrać odpowiednie wyposażenie i materiały uzupełniające oraz środki czyszczące.

W szkolnictwie i administracji publicznej ważne jest tak dobrać produkty aby zmieścić się w zaplanowanym budżecie zapewniając efektywność sprzątania, komfort i higienę dla użytkowników.

Higiena Serwis - Administracja i szkolnictwoDo miejsc o najwyższym natężeniu użytkowania polecamy systemy redukujące zużycie ręczników papierowych, gdyż one stanowią największy koszt. Systemy dozowników rolkowych dozujące zawsze  po jednym odcinku ręcznika zapewnią ograniczenie zużycia. Takie same systemy zastosowano przy rozwiązaniach dla papierów toaletowych. Elementem nieodzownym są dozowniki do mydła w płynie czy w pianie o dużej pojemności. Ważny jest dobór odpowiednich materiałów, najbardziej optymalnych i ekonomicznych w użytkowaniu.

Do miejsc o średnim natężeniu polecamy systemy dozowania ręczników typu Xpress, gdzie listki dozowane są pojedynczo, a wielkość listka gwarantuje, że jednym ręcznikiem osuszymy dłonie. Proponujemy papier toaletowy typu jumbo lub w składce oraz mydła do mycia rąk o poj. 1l.

Miejsca o małej częstotliwości użytkowania można wyposażyć w mniejsze dozowniki, gdzie nie jest konieczna duża ilość materiałów uzupełniających.

Nasza oferta dozowników jest bardzo szeroka. Do szkół i administracji polecamy popularne i klasyczne serie dozowników z ABS, między innymi linie marki Tork Elevation w kolorach białym i czarnym, linię biało-transparentnych dozowników marki BulkySoft, linię białych i czarnych dozowniki marki Katrin. Ofertę uzupełniają dozowniki innych producentów w tym dozowniki metalowe, a wszystkie dostępne są do wglądu na naszej stronie.

Wyposażenie łazienek w urządzenia marki TORK czy BulkySoft można kupić lub użyczyć w formie umowy.

Bardzo rozbudowana oferta materiałów uzupełniających pozwoli dobrać odpowiednie produkty na dany obiekt, biorąc pod uwagę wszelkie potrzeby klienta i jego budżet.

Higiena Serwis - Administracja i szkolnictwoW tym miejscu warto wspomnieć o wyposażeniu toalet dla najmłodszych czyli dla przedszkoli i szkół podstawowych. Tu systemy muszą być bezpieczne i łatwe w korzystaniu. Dozowniki należy umieścić  na odpowiedniej wysokości dla dzieci. Polecamy ręczniki i papiery toaletowe w składce dozowane z dozowników zawsze po jednym odcinku. To ułatwi dzieciom samodzielne korzystanie z łazienki. Wyrabianie nawyków mycia rąk u dzieci jest bardzo ważne. Warto zadbać o to aby pomieszczenia były miłe, ładne, funkcjonalne i przede wszystkim bezpieczne dla najmłodszych. 

Również inne elementy wyposażenia jak uchwyty dla osób niepełnosprawnych, szczotki, kosze, torebki higieniczne, nakładki papierowe na deski, kremy do rąk, wkładki do pisuarów, odświeżacze powietrza czy przewijaki znajdują się w naszej ofercie.

Kompletny sprzęt ręczny do sprzątania taki jak wózki, mopy, rękawice, ściereczki, odkurzacze czy też małe maszyny do mycia podłóg wszystko to mamy i z przyjemnością zaprezentujemy.

Do sanitariatów, szyb, luster, mebli i podłóg polecamy sprawdzone profesjonalne środki czystości marek Kiehl, Tana czy Medisept.

Higiena Serwis - Administracja i szkolnictwoW ofercie nie brakuje chemii specjalistycznej m.in. do impregnacji i mycia kamieni naturalnych, do odtłuszczania, do odkamieniania, do mycia mebli, dywanów, skór, do czyszczenia fug, metalu czy do usuwania nieprzyjemnych zapachów, a do sal gimnastycznych posiadamy odpowiednie produkty antypoślizgowe zapewniające całkowite bezpieczeństwo.  Korytarze i ciągi komunikacyjne warto zabezpieczyć dobrymi polimerami.

Dla gabinetów pielęgniarskich na terenie szkoły polecamy papierowe podkłady medyczne, rękawice i środki dezynfekcji zarówno rąk jak i powierzchni.

Higiena Serwis - Administracja i szkolnictwoStołówki szkole i przedszkolne wymagają odpowiednich środków dezynfekcyjnych i myjących. Proponujemy sprawdzone środki chemiczne, w tym produkty do zmywarek, cały dodatkowy sprzęt, rękawice, czyściwa i serwetki.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Z przyjemnością dopasujemy produkty i do Państwa potrzeb i specyfiki obiektu.