W klinikach, gabinetach medycznych, szpitalach, laboratoriach, gabinetach weterynaryjnych jedną z najważniejszych zasad to HIGIENA, CZYSTOŚĆ I BEZPIECZEŃSTWO.

Oferujemy naszym klientom produkty specjalnie wytypowane do segmentu medycznego mające na celu spełniać najwyższe standardy higieny oraz bezpieczeństwa dla pacjentów i personelu. Są to najnowocześniejsze produkty, najwyższej jakości, posiadające odpowiednie badania i certyfikaty.

Higiena Serwis - Kliniki i szpitaleDezynfekcja rąk zarówno higieniczna jak i chirurgiczna. Polecamy produkty marki Medisept, Purel oraz Tork wszystkie w systemie bezdotykowym. Wybierając środki dezynfekujące Tork możecie Państwo dobrać inne odpowiednie urządzenia higieniczne np. podajniki do ręczników czy dozowniki do mydła stanowiące jeden spójny komplet co często jest istotne przy wyposażeniu gabinetów.

Dezynfekcja narzędzi i powierzchni tu rekomendujemy szeroką gamę sprawdzonych produktów polskiego producenta Medisept. To najnowszej generacji produkty zapewniające szerokie spektrum działania, szybki czas reakcji, skuteczność i bezpieczeństwo.

Higiena Serwis - Kliniki i szpitaleŻaden szpital, gabinet czy pokój badań nie może funkcjonować bez jednorazowych podkładów medycznych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo wyjątkowej jakości, grubości i chłonności celulozowe podkłady medyczne marki BulkySoft z 8% vatem w kilku rozmiarach. Ponieważ jesteśmy ich bezpośrednim importerem oferujemy je w bardzo dobrych cenach. Co ważne podkłady medyczne BulkySoft posiadają udokumentowane badania dermatologiczne co gwarantuje bezpieczeństwo i pełną higienę.

Naszą ofertę uzupełniają podkłady podfoliowane, włóknikowe i serwety medyczno-kosmetyczne.

Do gabinetów dentystycznych i lekarskich rekomendujemy chusteczki higieniczne BulkySoft. To wyjątkowe chusteczki, bardzo miękkie, delikatne i przyjemne w dotyku. Nie pylą i nie podrażniają skóry twarzy.

Pozostając przy produktach papierowych nasza oferta to kompleksowa obsługa i pełne wyposażenie zarówno w dozowniki oraz w odpowiednie materiały uzupełniające. Wyposażenie toalet jak i gabinetów uzupełniają uchwyty dla osób niepełnosprawnych, przewijaki dla niemowląt, kosze czy inne dodatkowe artykuły, które są potrzebne i wymagane.

Higiena Serwis - Kliniki i szpitaleRękawice jednorazowe to obowiązkowe i podstawowe wyposażenie. Oferujemy rękawice nitrylowe, winylowe czy lateksowe w wielu rozmiarach i kolorach.

Duże rolki papierowych czyściw są idealne do gabinetów USG do usuwania żelu z ciała pacjenta. Są ekonomiczne i bardzo praktyczne w użytkowaniu.

Czyściwa o obniżonej pylności świetnie się sprawdzą w laboratoriach, czy gabinetach zabiegowych. Szczególnie polecamy czyściwa BulkySoft o gładkiej strukturze 1 lub 2 warstwowe oraz czyściwa włókninowe marki Tork.

Ręczny sprzęt sprzątający jak wózki, mopy, stelaże, kije, uchwyty, myjki dostępne w szerokiej palecie. Polecamy produkty firmy Splast gdyż można je dowolnie konfigurować i wymieniać elementy. W naszej ofercie znajduje się także propozycja mopów na rzep wraz z całym osprzętem firmy Duotex.

Higiena Serwis - Kliniki i szpitaleŚciereczki z mikrofibry w różnych kolorach oraz odpowiednie środki myjące i dezynfekujące zapewnią odpowiedni poziom czystości i higieny zapobiegając zakażeniom i rozprzestrzenianiu się wirusów i bakterii.

Odkurzacze oraz maszyny czyszczące to sprzęt konieczny i potrzebny do szybkiego i sprawnego sprzątania sal, ciągów komunikacyjnych czy poczekalni. Oferujemy maszyny sprawdzonych producentów Niflisk i Numatic, zapewniając serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Opracowujemy dla klientów indywidulne plany higieny, instrukcje mycia rąk, karty produktów, certyfikaty i wszelkie wymagane dokumenty potwierdzające jakość dostarczanych produktów.

Prowadzimy także szkolenia z zakresu użytkowania produktów do dezynfekcji dla personelu medycznego.

W celu doboru odpowiedniego sprzętu czy środków myjących serdecznie zapraszamy do kontaktu. Z przyjemnością pomożemy dopasować odpowiednie produkty do miejsc, podłoża, do mycia bieżącego, gruntownego czy zabezpieczania powierzchni. Ściśle współpracujemy z technologami producentów profesjonalnych środków czystości  Kiehl, Tana czy Medisept.

Możecie Państwo nam zaufać i polegać na wieloletnim doświadczeniu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.