Jeden dostawca, wiele możliwości

Zapraszamy do współpracy

Jesteśmy po to, aby pomóc Ci prowadzić i rozwijać biznes - Higiena Serwis to zgrany zespół, w którym każdy jest maksymalnie zaangażowany w zapewnienie Ci pełnej opieki i najlepszych rozwiązań higienicznych dla Twojej firmy. Nasza misja to nie tylko dostarczanie produktów wysokiej jakości, ale także edukowanie i pomaganie naszym klientom w osiągnięciu ich celów. Uczciwość, współpraca oraz rzetelność to podstawy, na których budujemy nasze relacje z klientami i partnerami biznesowymi.

To nasi Klienci są dla nas najważniejsi, dlatego każdy otoczony jest troską i opieką. Nieodłącznym elementem naszej firmy jest zapewnienie produktów najwyższej jakości, skutecznych, wydajnych i bezpiecznych - również dla środowiska.

Oferty specjalne i zniżki dla partnerów

Patforma B2B - oferta zawsze z Twoimi rabatami

Atrakcyjne warunki współpracy

Wszystko w jednym miejscu

Oszczędność na dostawach

Systemy dozowania zmniejszające zużycie

Wydajne wkłady - papiery, ręczniki, mydła

Tańsze zamienniki tej samej jakości

Wynajem dozowników za darmo

Środki czystości w koncentratach

Dostarczamy produkty wiodących marek

- sprawdzone i najlepsze jakościowo

Współpracujemy z wiodącymi producentami artykułów higienicznych, chemii do sprzątania i środków czystości oraz innych produktów niezbędnych w każdej firmie. W naszej ofercie znajdziesz produkty Katrin, Medisept, Splast, Purrel, Kiehl, Lamix, Nilfisk oraz oczywiście BulkySoft i Tork, których jesteśmy dystrybutorami na całą Polskę.

Higiena Serwis - jesteśmy dla Ciebie

Jesteśmy dla Ciebie

- Higiena Serwis to Twój najlepszy partner w biznesie

Fundamentem naszej codziennej pracy jest troska o klienta - o Ciebie. Jednym z głównych celów mojego Zespołu jest budowanie trwałych relacji, opartych na wzajemnym zaufaniu i partnerstwie. Nasze zaangażowanie, wiedza i doświadczenie to wartości, którymi dzielimy się z naszymi Klientami i Partnerami - nie tylko dostarczamy niezbędne produkty, ale też zadbamy o Twój pełen komfort, dzięki czemu możesz skupić się na swoich zadaniach.

Zapraszam do współpracy

Katarzyna Pietrzyk-Bilewicz
Właścicielka Higiena Serwis

Skontaktuj się

Higiena Serwis

dostawca środków czystości dla różnych branż

Hotele, restauracje
HORECA
Administracja i
SZKOLNICTWO
Kliniki i szpitale
LECZNICTWO
Darmowa dostawa
zakupy minimum 400 zł