W ostatnich latach naszej działalności bardzo mocno rozwinęliśmy współpracę z hotelami i restauracjami.

Dopasowaliśmy naszą ofertę oraz obsługę do najnowszych standardów kierując się potrzebami klientów, trendami rynkowymi, najwyższą jakością produktów, różnorodnością, elastycznością w podejściu do elementów istotnych dla klientów, dzięki czemu potrafimy obsłużyć kompleksowo i szybko nie tylko pojedyncze obiekty ale także sieci hoteli czy restauracji na terenie całego kraju.

Branża hotelowa i restauracyjna rozwija się bardzo intensywnie, ale my wciąż jesteśmy o jeden krok przed konkurencją. Zależy nam, aby kompleksowo, na najwyższym poziomie usług obsługiwać naszych Klientów dlatego wciąż poszerzamy naszą ofertę. Wszystko w jednym miejscu, w ustalonych stałych cenach, od jednego, sprawdzonego dostawcy. To gwarantuje spokój biznesowy i luksus, który przeznaczony jest dla naszych Klientów. Siłą naszej firmy jest sprawdzony, stały i wyspecjalizowany zespół. Jesteśmy rzetelni, terminowi, zawsze dostarczamy zamówiony towar.

Chcielibyśmy zwrócić Państwa uwagę na kilka grup produktowych przygotowanych pod segment HoReCa, a mianowicie:

Kosmetyki i galanterię hotelową, którą posiadamy w bogatej i różnorodnej palecie. Znajdują się tu kosmetyki i akcesoria w wersji PREMIUM jak Prija, Geneva Guild, Exclusive EKO, w wersji UNIVERSAL serie White i Grey czy serie STANDARD w wersji ekonomicznej.

Higiena Serwis - HoReCaNowością są systemy kosmetyków hotelowych w butelkach o pojemności ok. 380 ml, które można samodzielnie uzupełniać kosmetykiem. Jest to bardzo elegancka, wygodna i ekonomiczna forma luksusowych rozwiązań dla hoteli. W ramach współpracy oferujemy umowy użyczeń uchwytów.

Ofertę uzupełniają dodatkowe akcesoria zapewniające komfort i wygodę dla gości, jak kubeczki, szczotki do ubrań, torby na bieliznę, długopisy czy paski z napisem zdezynfekowano.Ofertę do pokoi hotelowych wzbogacają minbary, bagażniki, wieszaki, kapcie jednorazowe, suszarki do włosów, chusteczki higieniczne, oraz wyjątkowej jakości papiery toaletowe BulkySoft 4, 3 i 2 warstwowe.

 

Oferujemy także produkty personalizowane z nadrukowanym logotypem zarówno kosmetyki hotelowe, galanterię, kapcie jak i serwetki w szerokim zakresie, co znacząco wpływa na rozpoznawalność i promocję marki.

Higiena Serwis - HoReCa

Skoro poruszyliśmy temat serwetek koniecznie należy zwrócić uwagę na przepiękną, bogatą i nietuzinkową ofertę serwetek BulkySoft. Posiadamy serwetki w szerokiej palecie kolorystycznej i wielu rozmiarach np. serwetki barowe 24x24, popularne 33x33, wyszukane 40x40 w tym składne na 1/8, eleganckie airlaid czy wyjątkowo miękkie serwetki punta-punta w rozmiarze 38x38. Ofertę uzupełniają pochetki/etui na sztućce wykonane z materiału airlaid, dzięki temu klient otrzymuje sztućce podane w etui oraz elegancką i najwyższej jakości serwetkę. Oczywiście nie brakuje pięknych i wygodnych dyspenserów do serwetek marki Tork.

Wyposażenie w dozowniki do toalet ogólnych, na kuchnię czy zaplecze socjalne można zakupić lub użyczyć w formie umowy, a dzięki bardzo szerokiemu wachlarzowi materiałów uzupełniających dopasujemy produkty do indywidulanych potrzeb każdego obiektu.

Specjalnie dla gastronomi a w szczególności na zaplecze kuchenne wytypowaliśmy systemy higieniczne, które są ekonomiczne, wydajne i bardzo praktyczne gdyż pozwalają dozować ręczniki po jednym odcinku. Dzięki temu znaczne spada zużycie papieru, częstotliwość wymiany wkładu i przede wszystkim koszty.

Higiena Serwis - HoReCaBędąc przy zapleczu kuchennym warto podkreślić, iż w naszej ofercie znajdują się czyściwa papierowe z dopuszczeniem do kontaktu ze świeżą żywnością tj. świeże mięso, ryby. Takie dopuszczenie potwierdza certyfikat ISEGA, który to posiadają wszystkie czyściwa papierowe oraz systemy rolowe centralnego dozowania marki BulkySoft. Dobór odpowiedniego czyściwa zależy od indywidulanych oczekiwań i preferencji użytkownika. Dopasować można nie tyko rodzaj czyściwa, jego kolor, długość, grubość ale także system dozowania stacjonarny lub przenośny.

Higiena Serwis - HoReCaPunktem szczególnie wrażliwym w hotelu czy restauracji to odpowiedni dobór profesjonalnej chemii w szczególności do mycia naczyń, powierzchni i dezynfekcji.  Naszym klientom oferujemy sprawdzone produkty marki Kiehl, Tana. To produkty, które nie tylko świetnie się sprawdzą ale i bardzo mocno zredukują koszty.  Przy współpracy z technologami producentów dobierzemy i skalibrujemy Państwu zmywarki do naczyń, wyposażymy w pompy dozujące środki chemiczne i opracujemy indywidualne plany higieny na kuchnię, pokoje, strefy przy basenowe czy spa.

W ofercie naszej nie brakuje chemii specjalistycznej m.in. do impregnacji i mycia kamieni naturalnych, do odtłuszczania, do odkamieniania, do mycia mebli, dywanów, skór, do czyszczenia fug,  metalu czy do usuwania nieprzyjemnych zapachów.

Rękawice jednorazowe, folie aluminiowe i gastronomiczne, słomki, podgrzewacze, torebki wacum oraz opakowania jednorazowe i inne artykuły to również dostarczamy naszym klientom zapewniając komfort pracy.

Na wyposażeniu każdego hotelu muszą znajdować się dobre, mocne i niezawodne odkurzacze. Polecamy tu sprawdzone marki Numatic lub Nilfisk oraz maszyny do mycia podłóg i zamiatarki na teren zewnętrzny.

Higiena Serwis - HoReCaKolejnym elementem wyposażenia hotelu są wózki hotelowe dla pań pokojowych, wózki na bieliznę czy wózki do sprzątania wraz z całym osprzętem typu mopy, stelaże itd. Wózki hotelowe należy dobrać biorąc pod uwagę nie tylko ilość pokoi oraz indywidualne potrzeby danego hotelu, ale także wymiary wind i schowków.

Opracowujemy dla klientów plany higieny, instrukcje mycia rąk, dostarczamy karty produktów, certyfikaty i wszelkie wymagane dokumenty potwierdzające jakość produktów. Przeprowadzamy także szkolenia dla personelu sprzątającego.

Rzetelnie podchodzimy do jakości naszych usług, rozmawiamy i słuchamy na czym państwu zależy, co chcielibyście zmienić a co zachować, co jest kluczowe i na podstawie przeprowadzonego wywiadu dopasowujemy ofertę do konkretnych wymagań korzystając z naszej wiedzy i doświadczenia.  

Tym samym serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami w celu ustalenia Państwa potrzeb i przedstawienia oferty uwzględniającej wszystkie aspekty współpracy.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Brands

Bulkysoft
TORK
LAMIX
Gojo
Splast
Nilfisk
Numatic
KATRIN
Kiehl
Purell
Medisept

Higiena Serwis - dostawca środków czystości dla różnych branż

HoReca - hotele, restauracje, catering
HoReca - hotele, restauracje, catering
Lecznictwo - kliniki i szpitale
Lecznictwo - kliniki i szpitale
Administracja i szkolnictwo
Administracja i szkolnictwo