Nowe dozowniki BulkySoft za DARMO! Skorzystaj z umowy najmu

Wyposażymy Twoją firmę, instytucję lub inny obiekt w nowoczesne dozowniki całkowicie ZA DARMO

 

Wyposażymy Twoją firmę w nowoczesne dozowniki i podajniki marki BulkySoft całkowicie za darmo - nie ponosisz żadnych kosztów, a korzystasz z funkcjonalnych i eleganckich urządzeń, które dodatkowo pozwolą Ci zmniejszyć zużycie i obniżyć wydatki. W ramach współpracy z nami i umowy najmu otrzymasz od nas fabrycznie nowe dozowniki i dostęp do szerokiej gamy materiałów uzupełniających (wkładów) w bardzo atrakcyjnych cenach. Brak kosztów, brak minimum zakupowego - zamawiasz ręczniki papierowe, mydła, czyściwa czy papiery toaletowe w dokładnie takiej ilości, jakiej aktualnie potrzebujesz. Pomożemy Ci dobrać odpowiednie produkty, dzięki czemu zapewnisz higienę i komfort użytkownikom łazienek, a jednocześnie oszczędzisz redukując zużycie i ilość odpadów. A po zakończeniu umowy - dozowniki staną się Twoją własnością za symboliczną złotówkę od sztuki.

BulkySoft dozowniki

Dozowniki za 0 zł i jeszcze więcej
korzyści dla Ciebie

 

Przenieś swoją firmę w inny wymiar higieny - ułatwisz sobie pracę zyskując więcej czasu, zyskasz zadowolenie klientów i pracowników.

 • Nie ponosisz żadnych kosztów
 • Możesz rozwiązać umowę w dowolnym czasie
 • Dobierasz kolejne dozowniki bez dodatkowych formalności
 • Korzystasz z preferencyjnych warunków zakupu wkładów i innych produktów z naszej oferty
 • Nie obowiązuje Cię żadne minimum zakupowe - zamawiasz tylko to, czego potrzebujesz
Skontaktuj się z naszym Biurem Obsługi Klienta
22 518-56-56 lub [email protected]
Dozownik Autocut BulkySoft

System dozowania Autocut

Efektywne dozowanie ręczników papierowych,
zawsze po jednym odcinku.

 

Dozownik Autocut dozuje zawsze po jednym odcinku ręcznika do osuszania rąk, co redukuje jego zużycie nawet o 30% (w porównaniu do systemu ZZ). To oznacza mniejsze koszty, rzadsze uzupełnianie (mniej czasu przeznaczonego na obsługę dozownika) i ograniczenie ilości odpadów. Obudowa dozownika jest nie tylko elegancja, ale przede wszystkim szczelna i solidna - doskonale chroni ręcznik przed wilgocią, kurzem i brudem. Dozownik jest bezawaryjny i bardzo łatwy w obsłudze.

Ręczniki papierowe do systemu Autocut są wykonane z dwuwarstwowej celulozy - są niezwykle mocne i chłonne. Posiadają wszystkie wymagane certyfikaty, zapewniają wysoki poziom higieny, bezpieczeństwa i czystości. Dzięki nim zyskujesz również pozytywne oceny w audytach, a używając produktów certyfikowanych dbasz o środowisko dla kolejnych pokoleń

System dozowania One to One

Zużycie ręczników papierowych mniejsze nawet o 40%.

 

Najbardziej wydajny i oszczędny system dozowania ręczników papierowych - One to One pozwala zredukować zużycie wkładu do 40%, dzięki czemu znacznie zmniejszysz wydatki. Bardzo długie rolki ręcznika papierowego (nawet 300m) zapewniają rzadszą wymianę wkładu i mniej czasu na obsługę dozownika. Dozowanie zawsze po jednym odcinku ręcznika odbywa się jedną ręką, co jest bardzo istotne w obszarze produkcyjnym i na zapleczu kuchennym.

Ręczniki są w 100% higieniczne, wykonane z czystej celulozy i posiadają wszystkie wymagane normy, w tym certyfikat ISEGA dopuszczający do kontaktu ze świeżą żywnością. Są niezbędne w przemyśle spożywczym, gastronomii i branży HoReCa. Ręczniki są niezwykle chłonne, mocne i wytrzymałe, a dzięki temu bardzo wydajne.

Dozownik One to One BulkySoft

Nowe dozowniki BulkySoft za darmo dla
Twojej firmy

- zmniejsz wydatki, oszczędź czas, zapewnij komfort

 
 • Dozowniki są fabrycznie nowe, niezwykle eleganckie i wysokiej jakości
 • Dostarczymy Ci dokładnie tyle dozowników, ile potrzebujesz do wyposażenia łazienek i toalet.
 • Nie ponosisz żadnych kosztów! Dozowniki w ramach umowy dostaniesz za darmo.
 • Przygotujemy preferencyjną ofertę na materiały uzupełniające.
 • Po zakończeniu i zrealizowaniu warunków umowy dozowniki przejdą na Twoją własność za symboliczną złotówkę (za sztukę)
 • W trakcie współpracy gwarantujemy serwis - naprawimy wszystkie ewentualne usterki na własny koszt w ciągu 7 dni od zgłoszenia.
Napisz do nas
Zostan

Dozowniki BulkySoft ZA DARMO w ramach umowy najmu i współpracy

Nowoczesne, solidne i niezwykle eleganckie

 

W ramach współpracy wyposażymy Twoje łazienki i toalety w dozowniki włoskiej marki BulkySoft, znanej w całej Europie z bardzo wysokiej jakości, szerokiego portfolio produktów i nowoczesnym rozwiązaniom w zakresie higieny i czystości. Mamy dla Ciebie dozowniki do ręczników papierowych, papierów toaletowych i mydła - w dwóch ponadczasowych kolorach, eleganckim i uniwersalnym designie. Świetny wygląd, wytrzymałość, wysoka jakość to jednak nie wszystko - dozowniki są tak zaprojektowane, aby ograniczać zużycie wkładów i maksymalnie zredukować marnotrawienie papieru, ale przy zachowaniu pełnego komfortu i higieny użytkowników.

Zadzwoń do nas lub napisz, porozmawiajmy o rozwiązaniach dla Twojej firmy - dobierzemy odpowiednie urządzenia, zadbamy o dobry dobór wkładów i wyposażymy łazienki i toalety w dozowniki i podajniki całkowicie za darmo.

Szczegóły dotyczące umów można uzyskać Biurze Obsługi Klienta tel. 22 518-56-56 lub [email protected]

 • Biały dozownik
 • Biały dozownik
 • Biały dozownik
 • Biały dozownik
 • Biały dozownik
 • Czarny dozownik
 • Czarny dozownik
 • Czarny dozownik
 • Czarny dozownik
 • Czarny dozownik

Sprawdź produkty BulkySoft

Papiery toaletowe
Ręczniki do rąk
BulkySoft - Ręczniki do rąk
Czyściwa
BulkySoft - Czyściwa