Tork Paper Circle

- recykling ręczników papierowych

Skorzystaj z usługi Tork Paper Circle, wyraź swoją troskę o środowisko i korzystaj z najlepszych systemów higienicznych. Przeprowadzimy Cię przez cały proces wdrożenia w firmie recyklingu ręczników papierowych, dzięki czemu oszczędzisz czas i pieniądze, a dodatkowo Twoja firma wejdzie na jeszcze wyższy poziom zrównoważonego rozwoju.

Tork Paper Circle - jak to działa?

Usługa Tork Paper Circle skierowana jest do dużych i średnich firm z różnych branż (produkcja, przemysł, HoReCa, administracja) oraz obiektów użyteczności publicznej, w których na co dzień korzysta się z ręczników do rąk marki Tork. Wystarczy wyposażyć łazienki w odpowiednio oznaczone kosze na zużyte ręczniki papierowe, które następnie personel porządkowy lub firma sprzątająca gromadzi w wyznaczonym miejscu. Partner ESSITY odbiera zebrane ręczniki i przekazuje je do lokalnego zakładu, gdzie poddawane są recyklingowi - z uzyskanej masy produkowane są nowe, pełnowartościowe produkty papierowe.

Tork Paper Circle
Współpraca B2B

Wprowadzimy recykling ręczników papierowych w Twojej firmie!

Od wdrożenia usługi Tork Paper Circle dzieli cię jedynie trzy kroki.

  • Skontaktuj się z nami (zadzwoń, napisz e-mail lub skorzystaj z formularza), porozmawiamy o Twoich potrzebach i możliwościach.

  • Jeśli w Twojej firmie korzysta się z systemów higienicznych innych producentów - nie szkodzi. Nasi specjaliści przeprowadzą audyt, dobiorą odpowiednie dozowniki i najbardziej wydajne ręczniki papierowe. Konieczna będzie wymiana dozowników.

  • Wyposażamy Twój obiekt w optymalne systemy Tork na bardzo korzystnych dla Ciebie warunkach w ramach umowy użyczenia. Oszczędzisz podwójnie - dobrze dobrane produkty to znacznie mniejsze zużycie i niższe wydatki!

To wszystko!

Wprowadziłeś swoją firmę na wyższy poziom ekologii, postawiłeś na domykanie obiegu i masz realny wpływ na ograniczenie odpadów trafiających na wysypiska!

Pamiętaj! Z usługi Tork Paper Circle mogą skorzystać firmy, które mają wprowadzoną zasadę segregacji odpadów w całym obiekcie. W ramach usługi zyskasz darmowy odbiór zużytych ręczników papierowych Tork.

Obieg zamknięty w Twojej firmie

- skontaktuj się z nami, porozmawiajmy o usłudze Tork Paper Circle

Jesteśmy do Twojej dyspozycji, wprowadzimy recykling ręczników papierowych w Twojej firmie, dobierzemy odpowiednie produkty i kompleksowo zadbamy o czystość, higienę i ekologiczne rozwiązania.

Zadzwoń: 22 518 56 56

Wyślij wiadomość korzystając z poniższego formularza

Higiena Serwis

dostawca środków czystości dla różnych branż

Hotele, restauracje
HORECA
Administracja i
SZKOLNICTWO
Kliniki i szpitale
LECZNICTWO
Darmowa dostawa
zakupy minimum 400 zł