Oferta środków czystości do miejsc ogólnodostępnych wydaje się być prosta i oczywista. To miejsca takie jak biura, urzędy, banki, sklepy, obiekty sportowe małe i duże, salony i warsztaty samochodowe, stacje benzynowe, gabinety kosmetyczne i fryzjerskie, kina, teatry, muzea, toalety na dworcach kolejowych, lotniskach itp.

Można je podzielić na miejsca o małym, średnim i dużym natężeniu ruchu. I właśnie dzięki temu podziałowi należy dobrać odpowiednie wyposażenie i materiały uzupełniające oraz środki czyszczące tak aby do minimum zredukować koszty, zmniejszyć czas serwisu a podnieść efektywność sprzątania, zapewniając na najwyższym poziomie komfort, higienę dla użytkowników.

Higiena Serwis - Biura i miejsca ogólnodostępneDo miejsc o najwyższym natężeniu użytkowania polecamy systemy redukujące zużycie ręczników papierowych, gdyż one stanowią największy koszt. Proponujemy tu najnowszy system dozowania ręczników Tork PeakServe. Dozowanie zawsze po jednym listku i opatentowany system uzupełniania dozownika, polegający na tym,  że ręczniki nigdy się nie kończą. System ten można nabyć w formie użyczenia dozowników a przed podjęciem decyzji zachęcamy do przetestowania dozownika we własnym obiekcie. Kolejnymi systemami redukującymi zużycie są systemy dozowników rolkowych dozujące zawsze  po jednym odcinku ręcznika. Takie same systemy zastosowano przy rozwiązaniach dla papierów toaletowych. Elementem nieodzownym są dozowniki o dużej pojemności do mydła w płynie czy w pianie, które my szczególnie rekomendujemy. Dozowniki do ręczników i mydła mogą być manualne lub na fotokomórkę.

Do miejsc o średnim natężeniu polecamy systemy dozowania ręczników typu Xpress, gdzie listki dozowane są pojedynczo, a wielkość listka gwarantuje, że jednym ręcznikiem osuszymy dłonie, papier jumbo lub w składce oraz mydła w pianie do mycia rąk.

Miejsca o małej częstotliwości użytkowania można wyposażyć w mniejsze dozowniki, gdzie nie jest konieczna duża ilość materiałów uzupełniających. Podział i dobór wyposażenia zależy także od tego czy jest to miejsce prestiżowe czy  ogólnie dostępne.

Nasza oferta dozowników jest bardzo szeroka. Znajdują się w niej m.in. piękne, eleganckie i wyjątkowe dozowniki Tork z serii Image wykonane ze stali, specjalnie stworzone do miejsc ekskluzywnych i reprezentacyjnych.

Popularne i klasyczne serie dozowników z ABS to linie marki Tork Elevation w kolorze białym i czarnym, linia biało-transparentnych dozowników marki BulkySoft, białe i czarne dozowniki marki Katrin. Ofertę uzupełniają dozowniki innych producentów w tym dozowniki metalowe, a wszystkie dostępne do wglądu na naszej stronie.

Higiena Serwis - Biura i miejsca ogólnodostępneWyposażenie łazienek w urządzenia marki TORK czy BulkySoft można nabyć lub użyczyć w formie umowy.

Bardzo rozbudowana oferta materiałów uzupełniających pozwoli dobrać odpowiednie produkty na dany obiekt, biorąc pod uwagę wszelkie potrzeby klienta.

Suszarki do rąk bo i one są u nas dostępne rekomendujemy jako uzupełnienie systemów papierowych.

Do toalet ogólnych posiadamy także inne elementy wyposażeniajak uchwyty dla osób niepełnosprawnych, szczotki, kosze, torebki higieniczne, nakładki papierowe na deski, kremy do rąk, wkładki do pisuarów, odświeżacze powietrza czy przewijaki.

Zarówno do sanitariatów, do szyb i luster, mebli i podłóg polecamy sprawdzone profesjonalne środki czystości marek Kiehl, Tana czy Medi-Sept. W ofercie nie brakuje chemii specjalistycznej m.in. do impregnacji i mycia kamieni naturalnych, do odtłuszczania, do odkamieniania, do mycia mebli, dywanów, skór, do czyszczenia fug,  metalu czy do usuwania nieprzyjemnych zapachów. Do miejsc takich jak hale sportowe posiadamy odpowiednie specjalistyczne produkty antypoślizgowe zapewniające całkowite bezpieczeństwo.

Higiena Serwis - Biura i miejsca ogólnodostępneDla mechaników pracujących w warsztatach polecamy środki do mycia mocno zabrudzonych rąkoraz czyściwa papierowe i włókninowe.

Dla kosmetyczek i fryzjerów rękawice jednorazowe, czyściwa, środki dezynfekcji, podkłady na łóżka i jednorazowe ręczniki do włosów. Kompletny sprzęt ręczny do sprzątania taki jak wózki, mopy, rękawice, ściereczki, odkurzacze czy też maszyny do mycia podłóg wszystko to mamy i z przyjemnością zaprezentujemy.

Higiena Serwis - Biura i miejsca ogólnodostępne

Generalnie dla każdego klienta znajdziemy rozwiązanie i odpowiednio dobierzemy produkty. Prosimy zaufać nam i naszemu doświadczeniu.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu.

Poszukujesz sprawdzonej i rzetelnej firmy sprzątającej? Skontaktuj się z nami, polecimy Ci solidne firmy, z którymi współpracujemy od wielu lat.

 

Higiena Serwis

dostawca środków czystości dla różnych branż

Hotele, restauracje
HORECA
Administracja i
SZKOLNICTWO
Kliniki i szpitale
LECZNICTWO
Darmowa dostawa
zakupy minimum 400 zł