Blog

 1. Havana Forte - 100% surowców z recyklingu! Nowość na polskim rynku

  Z wielką przyjemnością prezentujemy NOWOŚĆ - nie tylko w ofercie naszego sklepu, ale też ogólnie w branży czystości. Wprowadziliśmy do stałej sprzedaży kolejne ekologiczne artykuły, tym razem jest to linia Havana Forte marki BulkySoft - produkty w...

  Czytaj dalej
 2. Kolejna ekologiczna nowość w naszym sklepie - Gold Drop ECO Line!

  Pozbądź się chemii ze swojego domu! Sięgnij po produkty ekologiczne, powstające ze składników naturalnego pochodzenia, bezpieczne dla zdrowia i środowiska. Z wielką przyjemnością prezentujemy nowość w ofercie naszego sklepu - poznaj linię ekolog...

  Czytaj dalej
 3. Certyfikaty ekologiczne - zwracaj na nie uwagę przy wyborze produktów!

  Aby mieć pewność, że dany produkt naprawdę spełnia wszystkie niezbędne normy i w całym cyklu życia jest jak najbardziej przyjazny dla środowiska naturalnego, sprawdzaj zawsze certyfikaty, którymi jest oznaczony.

  Greenwashing - czy wies...

  Czytaj dalej
 4. Ekologia w branży czystości - jak KIEHL dba o środowisko

  Głęboko wierzymy, że proponując artykuły ekologiczne, również w zakresie środków czystości i profesjonalnej chemii do sprzątania, dajemy Ci najlepszy wybór - taki, który jest cegiełką w ochronie naszej planety.

  Doskonałym...

  Czytaj dalej
 5. Ekologia w przetwórstwie celulozy - przyjazne dla środowiska artykuły higieniczne BulkySoft

  Jesteśmy jedynym w Polsce importerem i dystrybutorem produktów BulkySoft - marki należącej do włoskiego producenta Cartiere Carrara. Decyzję o współpracy podjęliśmy głównie ze względu na wartości, jakimi kieruje się p...

  Czytaj dalej
 6. TORK - marka, która dba o środowisko

  Marka będąca liderem w światowych rozwiązaniach higienicznych wyznacza sobie cele, dzięki którym staje się jeszcze bardziej przyjazna środowisku.

  Tork postawił sobie za cel tworzenie produktów i usług, które wpis...

  Czytaj dalej
 7. Zmieniamy się dla Ciebie - nowy sklep internetowy już jest do Twojej dyspozycji!

  Jeśli jesteś naszym stałym klientem z pewnością wiesz, że naszym celem jest przede wszystkim ułatwić Ci codzienną pracę. Dopiero dołączyłeś do grona naszych Klientów? Z pewnością szybko przekonasz się, że była to bardzo dobra decyzja!...

  Czytaj dalej
 8. Produkty BulkySoft Comfort de-inked wyróżnione "Eko Marka 2021 - Jakość, Zaufanie, Renoma"

  Z wielką dumą informujemy, że wprowadzona przez nas na polski rynek marka produktów celulozowych BulkySoft Comfort de-inked otrzymała wyróżnienie w XII edycji Programu Dobra Marka - Jakość, Zaufanie, Renoma organizowanego i prowadzonego przez Redakcję Forum Biznesu. Otrzymany tytuł jest potwierdzeniem tego, że producent marki Cartiere Carrara ma ugruntowaną pozycję rynkową, innowacyjny i przyjazny środowisku sposób wytwarzania, a same produkty mają wysoką jakość i ekologiczny skład. Dziękujemy za Wasze zaufanie!

  Czytaj dalej
 9. Jakie dozowniki zapewnią stały dostęp do ręczników papierowych w łazienkach dla pracowników, klientów i gości?

  Jeśli chcesz, aby użytkownicy czuli się komfortowo, personel porządkowy miał mniej pracy a Ty dużo niższe wydatki - koniecznie przeczytaj ten artykuł i skontaktuj się z nami. Pomożemy Ci osiągnąć sukces!

  Tork PeakServe - inteligentne rozwiązanie do łazienek publicznych

  Czytaj dalej
 10. 7 najlepszych preparatów czyszczących do użytku profesjonalnego

  Prezentujemy TOP7 produktów z oferty Medisept, które sprawdzą się w najbardziej wymagających miejscach. W poniższym zestawieniu znajdziesz preparaty, dzięki którym szybko i skutecznie pozbędziesz się różnego rodzaju zanieczyszczeń i zachowasz bezwzględną czystość w miejscach, które wymagają profesjonalnych środków czystości. Proponowane przez nas produkty Medisept są nie tylko niezwykle skuteczne, ale i wydajne, zapewniające wygodę i komfort pracy.

  Czytaj dalej
 11. Nowe mydło ekologiczne TORK już w naszym sklepie!

  Z przyjemnością informujemy, że do szerokiej gamy produktów TORK dołączył nowy artykuł - mydło ekologiczne. Jego skład opracowano z myślą o skuteczności działania i ochronie skóry, ale również z myślą o zminimalizowaniu wpływu na środowisko naturalne.

  Czytaj dalej
 12. Nowa Rewelacyjna promocja Tork - kup mydło i odbierz dozownik za 1zł!

  Skorzystaj z najnowszej oferty specjalnej - kupując mydło lub preparaty do dezynfekcji TORK 1l. otrzymasz od nas dozownik za symboliczną złotówkę!

  Czytaj dalej

Brands

Bulkysoft
TORK
LAMIX
Gojo
Splast
Nilfisk
Numatic
KATRIN
Kiehl
Purell
Medisept

Higiena Serwis - dostawca środków czystości dla różnych branż

HoReca - hotele, restauracje, catering
HoReca - hotele, restauracje, catering
Lecznictwo - kliniki i szpitale
Lecznictwo - kliniki i szpitale
Administracja i szkolnictwo
Administracja i szkolnictwo