Formularz kontaktowy

*Pole wymagane

Higiena Serwis logo
Higiena Serwis Sp. J.
ul. Księcia Ziemowita 53,
03-885 Warszawa
Tel.: 22 518 56 56
Tel. komórkowy: 510-110-000
E-mail: [email protected]
Biuro Obsługi Klienta i magazyn czynne
od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 16.00

NIP: 113-21-76-021
REGON: 016122392
KRS: 000086091
BRE Bank SA 62 1140 1977 0000 5808 3000 1001

Biuro Obsługi Klienta

Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-16.00

Dział Handlowy

 • Agnieszka Gburzyńska

  Doradca Klienta / Produkt Manager

  Z firmą Higiena Serwis związana jestem od 2003 roku. Przez wiele lat miałam przyjemność współpracować z Klientami odwiedzającymi Biuro Obsługi Klienta, natomiast obecnie swoje ambicje zawodowe rozwijam jako Doradca Klienta i Produkt Manager. Moją specjalizacją jest segment HORECA i szeroko rozumiana higiena ogólna – biurowa. Chętnie Państwu doradzę w tym zakresie! Staram się zawsze być uprzejma, pomocna i otwarta na Państwa potrzeby. Wszystkie sprawy załatwiam rzeczowo, konkretnie i skrupulatnie. Można na mnie polegać w każdej zawodowej sprawie. Cenię sobie zadowolenie Klienta z profesjonalnej obsługi oraz perfekcyjnie dobranych produktów i usług. Prywatnie pasjonuję się podróżami, także egzotycznymi oraz bieganiem. Lubię aktywny tryb życia z odrobiną adrenaliny i ryzyka.

  Zapraszam.


  tel. kom. 510-006-501

  więcej informacji
 • Marcin Majchrzycki

  Doradca Klienta / Produkt Manager

  W firmie Higiena Serwis pracuję od 2004 roku jako Doradca Klienta i Produkt Manager. Posiadam bogate doświadczenie i rozległą wiedzę dotyczącą branży higienicznej. Wciąż rozwijam swoje umiejętności i kompetencje zawodowe, uczestnicząc w licznych szkoleniach. Specjalizuję się w doradztwie w zakresie firm przemysłowych, handlowych oraz sprzątających. Jestem również specjalistą od tzw. higieny ogólnej. Z wielką przyjemnością doradzę Państwu w zakresie doboru maszyn czyszczących, czyściw i profesjonalnej chemii przemysłowej oraz systemów higienicznych dedykowanych przemysłowi. Cechuje mnie rzeczowość, konkretność, profesjonalizm i otwartość na wszelkie Państwa potrzeby. Należę do osób słownych i w pełni zaangażowanych w pełnione przeze mnie obowiązki zawodowe. Prywatnie lubię aktywny tryb życia – zwłaszcza rowery i bieganie. Pasjonuję się także skuterami wodnymi i motorami.

  Zapraszam.


  tel. kom. 510-006-522

  więcej informacji

Dział Zakupów

Sekretariat i Dział Rozliczeń z Kontrahentami

 • Higiena Serwis - kontakt
 • Higiena Serwis - kontakt
 • Higiena Serwis - kontakt
 • Higiena Serwis - kontakt
 • Higiena Serwis - kontakt
 • Higiena Serwis - kontakt
 • Higiena Serwis - kontakt
 • Higiena Serwis - kontakt
 • Higiena Serwis - kontakt

Zapraszamy Państwa do skontaktowania się z nami w każdej sprawie dotyczącej oferty środków higienicznych, zakupu lub wypożyczenia maszyn jak również i innych produktów przez Państwa poszukiwanych. Nasi doradcy z wielką przyjemnością odpowiedzą na każde Państwa pytanie dotyczące środków i urządzeń branży higienicznej oraz zastosowania rekomendowanych przez nas produktów czystościowych.

Atrakcyjna, bogata oferta dostosowana do Państwa potrzeb a także doradztwo na najwyższym poziomie, wieloletnie doświadczenie, wiedza, skuteczność w działaniu i zaangażowanie – to cechy nas charakteryzujące.Jesteśmy do Państwa dyspozycji i serdecznie zachęcamy do kontaktu. Na terenie Warszawy i okolic zapewniamy bezpłatne dostawy własnym transportem.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu stacjonarnego mieszczącego się przy ul. Księcia Ziemowita 53 w Warszawie. Na miejscu można zobaczyć i zakupić interesujące Państwa produkty lub odebrać zamówiony towar.