Personalizowane serwetki gastronomiczne

serwetki z nadrukiem

Chcesz wyróżnić swoją restaurację, hotel lub firmę w ciekawy sposób? Chcesz utrwalić nazwę lokalu i podkreślić jego styl? Zobacz jak oryginalnie i elegancko wyglądają serwetki z nadrukiem - to wyjątkowy element podkreślający prestiż miejsca i renomę lokalu. Są one świetną alternatywą dla zwykłych serwetek, pozwalają w nienachalny i subtelny sposób wpływać na budowanie pozytywnego wizerunku lokalu w świadomości gości i zapadać im w pamięć. Serwetki gastronomiczne z nadrukiem są niezastąpione w każdym lokalu - od prestiżowych restauracji, po kawiarnie, puby czy lodziarnie. Podkreślają charakter miejsca i panującą w nim atmosferę, są piękną dekoracją stołu i przykuwają uwagę.

Dostarczymy Ci pięknie wykonane serwetki na zamówienie - z logotypem Twojego lokalu lub dowolnym innym nadrukiem. Masz gwarancję, że serwetki będą najlepszej jakości, a nadruk spełni Twoje oczekiwania. Nadruk wykonujemy na serwetkach papierowych (1, 2, 3 warstwowych), ale też na serwetkach i pochetkach na sztućce airlaid (imitujących prawdziwą tkaninę) oraz na serwetkach dyspenserowych.

Serwetki gastronomiczne z nadrukiem - detal, który robi różnicę!

Zamawiając serwetki gastronomiczne z nadrukiem zapewniasz gościom swojego lokalu jeszcze lepsze wrażenia. Mały gest, ale o bardzo dużym znaczeniu - serwetka z logo jest subtelnym nośnikiem reklamy i narzędziem, dzięki którym Twój lokal będzie zapamiętany i polecany innym.

 • Opracujemy indywidualny projekt serwetek z nadrukiem, dopasujemy ich wygląd do charakteru lokalu
 • Zapewniamy doskonałej jakości nadruk - żywe i głębokie barwy, złócenia
 • Nieograniczone możliwości kolorystyczne - również z możliwością skorzystania z niestandardowych kolorów
 • Szeroki wybór serwetek - papierowe z delikatnej bibuły, airlaid wyglądające jak materiał, tradycyjne serwetki celulozowe
Serwetki z nadrukiem
Serwetki gastronomiczne z logo

Serwetki gastronomiczne z nadrukiem - dlaczego warto?

Zamawiając serwetki gastronomiczne z nadrukiem zapewniasz gościom swojego lokalu jeszcze lepsze wrażenia. Mały gest, ale o bardzo dużym znaczeniu - serwetka z logo jest subtelnym nośnikiem reklamy i narzędziem, dzięki którym Twój lokal będzie zapamiętany i polecany innym.

 • Miękkie, delikatne serwetki z nadrukiem zapewnią gościom lokalu komfort i jeszcze lepsze wrażenia.
 • Są praktycznym i niezbędnym dodatkiem przy barze - warto zapewnić je na wyciągnięcie ręki.
 • Serwetki z nadrukiem są przed oczami gości przez całą wizytę, dzięki czemu zapamiętują oni logo i naniesione na nie informacje.
 • Część klientów zabiera ze sobą serwetki z nadrukiem, aby na pewno zapamiętać lokal i polecić go znajomym.
 • Eleganckie serwetki z nadrukiem stanowią piękne uzupełnienie aranżacji stołu, bufetu czy baru.
 • To proste i tanie gadżety reklamowe, które promują markę i lokal w nienachalny sposób.

Napisz do nas

Skontaktuj się z nami w sprawie personalizowanych artykułów z logo hotelu

Skorzystaj z formularza kontaktowego lub zadzwoń do nas - porozmawiajmy o kosmetykach hotelowych dopasowanych do Twojego obiektu. Nasz zespół odpowie na wszystkie pytania, zaproponuje najkorzystniejsze dla Ciebie warunki współpracy. Wyróżnij hotel na tle konkurencji, stwórz niepowtarzalne “wizytówki” swojego obiektu, dzięki którym Goście chętniej polecą miejsce innym i na pewno do niego wrócą!

 • Kosmetyki jednorazowe w buteleczkach, tubkach lub saszetkach - szampony, balsamy do ciała, płyny i żele do kąpieli
 • Mydełka hotelowe w kostce
 • Kapcie hotelowe (frotte, flizelinowe, dziecięce) - personalizacja metodą termotransferu (elegancki wygląd i trwałość)
 • Galanteria hotelowa w estetycznych pudełkach i opakowaniach (zestawy do szycia, kosmetyczne i higieniczne, czepki do włosów, czyściki do butów).

Zamów już dzisiaj serwetki z nadrukiem - czekamy na Twoją wiadomość. Napisz lub zadzwoń, przygotujemy indywidualną ofertę.

UWAGA! Minimalne ilości nadruku zależą od rodzaju serwetek i zaczynają się od 36 tys. sztuk. Nie wykonujemy nadruku na małych ilościach serwetek (np. 500, 1000 czy 10 tys.).

Formularz kontaktowy

Serwetki z nadrukiem

Higiena Serwis

dostawca środków czystości dla różnych branż

Hotele, restauracje
HORECA
Administracja i
SZKOLNICTWO
Kliniki i szpitale
LECZNICTWO
Darmowa dostawa
zakupy minimum 400 zł