Świadomi w życiu, świadomi w biznesie

Naszą misją jest dostarczanie najkorzystniejszych rozwiązań - dla Ciebie, dla środowiska

Głęboko wierzymy w to, że jeśli świat wokół nas ma stać się lepszy, to dokona się to wyłącznie dzięki ludziom, którzy świadomie podejmują decyzje mające na celu ochronę naszej planety oraz ludziom, którzy cenią wartości i uczciwe biznesowe praktyki.

Dlatego już od ponad 20 lat dostarczamy do firm sprzęt, artykuły higieniczne i środki czystości, które są wyprodukowane z poszanowaniem ludzi, zasobów naturalnych i zrównoważonym rozwojem. Dbamy o to, by w naszej ofercie był asortyment przyjazny dla środowiska naturalnego, dzięki któremu każda firma, hotel, restauracja, placówka medyczna czy instytucja może być jeszcze bardziej proekologiczna.

Naszą misją jest zarówno edukacja i dostarczanie najlepszych rozwiązań, jak też ułatwienie pracy naszym klientom. Pomoc, doradztwo, wsparcie, dostępność do informacji - możesz liczyć na kompleksową obsługę i partnerską współpracę!

Jakość produktów

Nowoczesne systemy

Partnerska współpraca

Jak działamy?

Kierujemy się jasnymi zasadami - zapewniamy jakość i wybór. Dostarczamy wydajne produkty,
dzięki którym zużywasz mniej!

W naszej ofercie znajdziesz największy wybór wyselekcjonowanych produktów certyfikowanych i ekologicznych. Starannie dobieramy dostawców oraz produkty, aby były one bezpieczne i przyjazne dla środowiska, dzięki temu Ty masz realny wpływ na to jakich używasz produktów. W tym zakresie współpracujemy ze znanymi i sprawdzonymi producentami i ich markami takimi jak BulkySoft, Tork, Medisept, Kiehl, Splast, Lamix, Katrin, Diversey, Vileda, Numatic, Nilfisk.

Najważniejsze dla nas są Twoje potrzeby - możesz być pewny, że dobierzemy odpowiednie dozowniki, materiały uzupełniające czy też środki chemiczne, dzięki którym mniej zużyjesz i mniej wyprodukujesz odpadów. Efektem tego będą również niższe wydatki i więcej pieniędzy zostanie w Twojej firmie.

Nie kupuj

- wynajmij dozowniki do swoich łazienek i toalet korzystając z najlepszej opcji!

Dbając o Twoje wydatki oferujemy Ci również możliwość korzystania z dozowników bez ponoszenia kosztów ich zakupu - możesz je wynająć za darmo lub za symboliczną opłatą.

Jak rozpocząć z nami współpracę?

Aby ułatwić Ci kontakt z nami, mamy kilka kanałów współpracy

 • Kontakt telefoniczny z naszym Biurem Obsługi Klienta 22 518-56-56, 510-110-000 lub mailowy [email protected]. Na tym etapie rozmawiamy o Twoich potrzebach i problemach i przygotowujemy ofertę.
 • Lub umawiamy spotkanie i odwiedza Cię nasz przedstawiciel handlowy - zaprezentujemy i dobierzemy odpowiednie rozwiązania do Twoich oczekiwań i potrzeb.
 • Jeśli jest taka potrzeba proponujemy testy wybranych systemów, tak abyś miał pewność co do podjętego wyboru.
 • Gdy podejmiesz decyzję realizujemy zamówienie. Jeśli jest taka potrzeba szkolimy pracowników i przekazujemy wszelką dokumentację oraz procedury.
 • Możesz też dokonać zakupu w naszym sklepie on-line i korzystać z rabatów w zależności od wielkości zakupów.
 • Zapraszamy również do naszego biura, mieszczącego się w Warszawie przy ul. Księcia Ziemowita 53 - możesz tu zrobić zakupy na miejscu.
 • Możemy umówić się z Tobą na spotkanie online.
 • Istnieje możliwość przesłania próbek produktów do wglądu i oceny jakości.
 • Zachęcamy również do skorzystania z naszej bezpłatnej platformy B2B. Ułatwienie Ci pracy i robienie zakupów to również nasz cel. W jednym miejscu 24/7 masz dostęp do kompleksowej oferty, w której znajdziesz wszystko co jest potrzebne do utrzymania czystości od razu z rabatami przypisanymi do Twojego konta na wszystkie produkty.
 • Serwis i kalibracja zmywarek oraz montaż urządzeń to usługi, które również świadczymy.
 • W zakładce kontakt podajemy telefony i maile do wszystkich pracowników. Zawsze możesz skorzystać z naszej wiedzy, pomocy i doradztwa. Jesteśmy zawsze do Twojej dyspozycji.
 • Twoje zamówienia realizujemy na terenie całego kraju, szybko, sprawnie i zawsze na czas.
Katarzyna Bilewicz

Wygodniej i korzystniej

- platforma B2B jest dla Ciebie

Aby ułatwić Ci pracę udostępniamy Ci platformę, gdzie będziesz miał możliwość przeglądania całej naszej oferty od razu ze swoimi rabatami, dostęp do informacji o dostępności produktów, do swoich zamówień i faktur. Twój opiekun z ramienia naszej firmy będzie do Twojej dyspozycji i szybko udzieli pełnej informacji.

 • Specjalne ceny promocyjne
 • Stały dostęp do zamówień i faktur
 • Możliwość powielania zamówień jednym kliknięciem
 • Największa oferta w jednym miejscu
 • Możliwość składania zamówień 7 dni w tygodniu 24h
 • Jeśli jesteś już naszym klientem i NIP Twojej firmy istnieje w naszej bazie, wyślij prośbę o założenie konta w platformie B2B na adres [email protected]

Możesz nam zaufać

- tak jak setki innych Klientów i naszych stałych Partnerów z całej Polski

Jesteśmy solidnym partnerem w biznesie dla firm z całego kraju. Cieszymy się zaufaniem i bardzo pozytywnymi opiniami, dlatego możesz mieć pewność, że nawiązując z nami współpracę zyskasz na wielu płaszczyznach.

Współpracujemy z hotelami, restauracjami, firmami sprzątającymi, szpitalami, szkołami i instytucjami, fryzjerami i branżą kosmetyczną, klinikami, hurtowniami, biuroserwisami, zakładami przemysłowymi, siłowniami, warsztatami, salonami samochodowymi, przedszkolami i wieloma innymi firmami.

Naszą codzienną pracę doceniają nasi Klienci dzięki czemu możemy pochwalić się wieloma nagrodami i wyróżnieniami. Dziękujemy za zaufanie!

Certyfikaty HigienaSerwis
 

Opinie naszych klientów

Zobacz co o współpracy z nami sądzą inni i dołącz do grona zadowolonych Klientów.

Współpraca z Higiena Serwis to przyjemność dzięki: fachowej obsłudze Klienta, rzetelnemu doradztwu, bogatemu asortymentowi oraz oferowanych korzyściom dla Klienta. Higiena Serwis to firma rzetelna i uczciwa, oferująca najwyższej jakości produkty wielu marek w atrakcyjnych cenach. Rekomendujemy współpracę z tą firmą oraz zakup artykułów higienicznych, które w pełnym zakresie spełniły nasze oczekiwania.

Beata L
Kierownik ds. finansów Klinika Medyczna

Z pełną odpowiedzialnością polecamy firmę Higiena Serwis, jako rzetelnego i profesjonalnego partnera w zakresie usług dostaw materiałów higieniczno-czystościowych. Od momentu nawiązania współpracy zlecenia były realizowane sprawnie i solidnie. Standardy obowiązujące w firmie w pełni spełniają nasze oczekiwania. Firma Higiena Serwis zapewnia szybki przepływ informacji, dzięki czemu na bieżąco jesteśmy informowani o realizacji poszczególnych dostaw, a ich usługi świadczone są doświadczonych i kulturalnych specjalistów zarówno z obszarów operacyjnych jak i handlowych – cechy te są niezbędne w utrzymaniu dalszych kontaktów biznesowych. Firma w pełni realizuje podjęte projekty z absolutnym zaangażowaniem. Niewątpliwym atutem jest pełna dyspozycyjność pracowników udzielających zawsze maksymalnego wsparcia. Życzliwe i otwarte nastawienie pracowników do wymagań klientów zachęcają do kontynuowania współpracy. W związku z powyższym otwarcie mogę rekomendować firmę Higiena Serwis jako profesjonalnego i godnego zaufania partnera w dziedzinie dostaw higieny, chemii profesjonalnej i gospodarczej, dezynfekcji i sprzętu.

Katarzyna B
Dyrektor Zarządzająca - Inwestycje Miejskie Marki

Współpracujemy nieprzerwanie z Higiena Serwis od kilku lat, jako naszym dostawcą artykułów higieniczno-czystościowych do naszych placówek w całej Polsce. Współpraca jest bez zarzutu. Rzetelna i fachowa obsługa, profesjonalne doradztwo oraz szeroki asortyment są jej zdecydowanym atutem. Dostawy realizowane są zawsze terminowo i kompletnie. Jakość oferowanych usług jest bez zastrzeżeń. Nigdy nie było reklamacji. Rekomendujemy współpracę z firmą Higiena Serwis.

Rafał Ch
Sieć ogólnopolskich klinik medycznych

Higiena Serwis to nasz wieloletni dostawa produktów higienicznych i czystościowych w tym podkładów medycznych i ręczników marki BulkySoft. Obsługa na bardzo wysokim poziomie, szeroka gama produktów, przystępne ceny, szybka i terminowa realizacja zamówień – to wszystko gwarantuje nam firma Higiena Serwis. To godny polecenia partner biznesowy, solidny, terminowy i rzetelny. Produkty BulkySoft spełniają nasze wysokie oczekiwania.

Ewa M
Dyrektor Sieci Domów Opiekuńczo-Leczniczych

Od kilku lat nieprzerwanie współpracujemy z firmą Higiena Serwis, która jes naszym dostawą a także nierzadko korzystamy z konsultacji dotyczących spraw związanych z zachowaniem higieny co w firmie medycznej jest niezmiernie ważne. Na szczególną uwagę także zasługuje niezmiernie przemiła obsługa klienta i poczucie, że zawsze możemy na tego dostawcę liczyć, nawet w sytuacjach nietypowych. Jesteśmy przekonani, że współpraca z firmą Higiena Serwis zadowoli najbardziej wymagających klientów.

Lena G
Kierownik Centrum Medycznego

Z przyjemnością rekomendujemy firmę Higiena Serwis jako niezawodnego i rzetelnego dostawcę środków higienicznych do naszych placówek na terenie całej Polski. Z firmą współpracujemy od 2011 roku. W tym czasie Kierownictwo jak również pracownicy wykazali się pełnym profesjonalizmem i zaangażowaniem. Doskonale rozumieją i reagują bardzo szybko na potrzeby klienta. Wykazują się elastycznym podejściem co jest niezwykle ważne przy takim rodzaju współpracy.

Mark O
Członek zarządu Orange Development

Dotychczasowe doświadczenia współpracy z firmą Higiena Serwis uprawniają do stwierdzenia, iż jest to partner wiarygodny i rzetelny. Bardzo wysoko oceniamy nowoczesny i skuteczny sposób obsługi klienta. Elastyczne podejście do naszych oczekiwań oraz bardzo dobra współpraca pozwalają nam rekomendować firmę Higiena Serwis.

Katarzyna. J
Kierownik Rehabilitacji Centrum Medyczne z Warszawy

Z firmą Higiena Serwis współpracujemy od kilku lat. Firma zaopatruje naszą centralę w Warszawie oraz placówki, które posiadamy w całej Polsce. Firma ta daje się poznać jako profesjonalny partner w dostawie produktów higienicznych. Wykazuje się odpowiedzialnością, fachowością i solidnością a przede wszystkim doskonałą organizacją pracy. Zamówienie realizowane są terminowo. Doświadczenia we współpracy z firmą Higiena Serwis pozwalają nam polecić ją jako sumiennego, kompetentnego i godnego zaufania kontrahenta.

Paweł L
Prezes Zarządu Klinik medycznych z Warszawy

Współpraca z firmą Higiena Serwis to sama przyjemność i profesjonalne podejście do klienta. Produkty oferowane przez Higiena Serwis są najwyższej jakości, wykonane z najlepszych materiałów, posiadają wszystkie potrzebne certyfikaty, są ekologiczne i ekonomiczne dzięki czemu zmniejsza się ilość zużywanych produktów, a tym samym zmniejsza się ilość odpadów. Obsługa klienta nie budzi żadnych zastrzeżeń. Opiekun klienta zawsze jest do dyspozycji i udziela rzetelnych i fachowych informacji. Zawsze dopasuje produkt do zapotrzebowania klienta. Moją opinię opieram na wieloletniej współpracy z firmą Higiena Serwis.

Katarzyna K
Właściciel firmy Actino

Pragniemy wyrazić swoją pozytywną opnię na temat współpracy z firma Higiena Serwis, która jest naszym wieloletnim partnerem w zakresie comiesięcznych dostaw materiałów higienicznych i chemii profesjonalnej na terenie całej Polski, który wspomaga nas również w organizacji działań na obiektach i udziela niezwłocznej pomocy w rozwiązywaniu zagadnień higienicznych. Szczególnie istotnym aspektem we współpracy z Higiena Serwis jest szybkość dostaw oraz ogromne doświadczenie branżowe, mające na celu wprowadzenie optymalizacji kosztów na naszych obiektach, jak również pełne zrozumienie potrzeb naszych oraz naszych klientów. Z pełnym zaufaniem rekomendujemy Higiena Serwis jako rzetelnego partnera, przede wszystkim za fachowość, która połączona jest z osobistym zaangażowaniem we współpracę oraz wyczuleniem na indywidulane potrzeby swoich odbiorców.

Dariusz Sz
Członek Zarządu, Firma Sprzątająca z Warszawy.

Firma Higiena Serwis wykazuje eksperckie doradztwo w zakresie produktowym, jej organizacja pracy w realizacji zleconych zamówień jest na najwyższym poziomie, potwierdzając tym samym profesjonalne podejście do klienta. Zdecydowanie możemy rekomendować tą Firmę, jako dostawcę materiałów medycznych oraz higienicznych.

Dyrektor ds
zakupów Centrum Medyczne

Produkty Eko – Bulkysoft Comfort de-inked

Higiena Serwis

dostawca środków czystości dla różnych branż

Hotele, restauracje
HORECA
Administracja i
SZKOLNICTWO
Kliniki i szpitale
LECZNICTWO
Darmowa dostawa
zakupy minimum 400 zł