Zakłady produkcji spożywczej, piekarnie, cukiernie, zakłady przetwórcze i mechaniczne, masarnie i zakłady garmażeryjne, zakłady przemysłowe, drukarnie, lotniska to obszary szczególnie wymagające pod względem doboru jakości używanych produktów. Każdy przemysł jest inny, ma inne priorytety i my to bardzo dobrze rozumiemy.

Higiena Serwis - Przemysł i produkcjaNaszym zadaniem jest kompleksowo, na najwyższym poziomie usług obsługiwać i współpracować z klientami z segmentu przemysłowego. Wszystko w jednym miejscu, w ustalonych stałych cenach, od jednego, sprawdzonego dostawcy. To gwarantuje stałość i kontrolę kosztów, dostępność wybranych produktów, gwarancję najwyższej jakości, niezachwianą ciągłość produkcyjną oraz komfort pracy. Mocną stroną naszej firmy jest sprawdzony, stały i wyspecjalizowany zespół, wieloletnie doświadczenie w branży oraz dopracowane standardy obsługi klientów.

Szczególnie istotnym elementem przy produkcji produktów spożywczych jest bezpieczeństwo i pełna higiena. Dla tego segmentu posiadamy wyjątkową i szeroką ofertę czyściw papierowych wykonanych w 100% z czystej selekcjonowane celulozy z dopuszczeniem do kontaktu ze świeżą żywnością tj. nieprzetworzone świeże mięso, ryby. Takie dopuszczenie potwierdza certyfikat ISEGA, który to posiadają tylko czyściwa papierowe oraz systemy rolowe centralnego dozowania marki BulkySoft. Ofertę dopełnia oferta czyściw Tork i Katrin.

Dla zakładów przemysłowych, mechanicznych, laboratoriów czy drukarni tam gdzie pracownicy mają styczność z maszynami, opiłkami metali, smarami, olejami, farbami polecamy czyściwa włókninowe TORK. To wysoce specjalistyczne czyściwa do czyszczenia czy polerowania mogące pracować z detergentami i rozpuszczalnikami, posiadają obniżoną pylność oraz są odporne na wysokie temperatury. Są mocne i wytrzymałe zarówno w stanie suchym i mokrym.

Dobór odpowiedniego czyściwa zależy od indywidulanych oczekiwań i preferencji użytkownika. Dopasować można nie tyko rodzaj czyściwa, jego kolor, długość, grubość ale także rodzaje i systemy dozowania stacjonarne lub przenośne, systemy rolowe lub w odcinkach.

Higiena Serwis - Przemysł i produkcjaSzybkie i skuteczne osuszanie rąk na produkcji tu proponujemy systemy redukujące zużycie ręczników. Takie oszczędności oraz szybkość osuszania zapewnią systemy dozowników rolkowych. Mamy do wyboru systemy ręczników autocut lub systemy centralnego dozowania dozujące zawsze  po jednym odcinku ręcznika. Przed wybraniem systemu proponujemy przeprowadzić testy na obiekcie. Ważne jest, że posiadamy ręczniki do rąk w kolorach białym i niebieskim oraz w wielu długościach i rozmiarach co pozwala idealnie dobrać odpowiedni rodzaj papieru. Warto dodać, że systemy te zapewniają ograniczenie zużycia, rzadszą wymianę wkładu, ograniczają ilość odpadów oraz zmniejszają miejsce składowania na magazynie. Certyfikaty zaś dają gwarancję najwyższej higieny, bezpieczeństwa i pozytywnych opinii audytorów. 

Odpowiednio dobrane środki do czyszczenia, mycia rąk zapobiegną niszczeniu skóry dłoni, zapobiegną przenoszeniu bakterii, spełnią normy BHP oraz chronią skórę przed niekorzystnymi warunkami pracy. Do wyboru mamy szereg środków myjących od  past do silnie zabrudzonych rąk, poprzez mydła w płynie i pianie, mydła bezzapachowe, antybakteryjne, środki dezynfekujące oraz preparaty wyjątkowo delikatne do mycia rąk i całego ciała a także kremy  i balsamy do nawilżana skóry.

Papiery toaletowe dobieramy do miejsca i ilości osób pracujących w danym miejscu. Do miejsc o naprawę dużym natężeniu proponujemy systemowe rozwiązania zapewniające ciągły dostęp do materiałów higienicznych.

Systemy dozowania zarówno na produkcję, zaplecza  socjalne czy dla części biurowych można kupić lub użyczyć w formie umowy. Szczególnie zachęcamy do zawarcia umów użyczeń, gdzie w ramach umowy współpracy otrzymują Państwo wyjątkowe ceny na wybrane materiały uzupełniające.

Mycie gruntowe i przemysłowe. Bez maszyn myjących dużych i samojezdnych ciężko jest myśleć o zachowaniu czystości na zakładzie. W naszej ofercie znajdą Państwo sprawdzone maszyny firmy Numatic i Nilfisk. Przed wyborem maszyny dokonujemy prezentacji sprzętu na obiekcie. Na teren zewnętrzny i parkingi polecamy zamiatarki firmy Nilfisk. Przy zakupie maszyn na życzenie klientów pomagamy w procedurach leasingowych, a po zakupie sprzętu zapewniamy szybki i sprawny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Higiena Serwis - Przemysł i produkcjaDo miejsc tak wymagających jak zakłady przemysłu spożywczego, przetwórstwa czy zakłady mechaniczne musimy dobrać odpowiednie profesjonalne środki czyszczące z uwzględnieniem specyficznych warunków panujących na produkcji oraz rodzaju posadzek. Produkty możemy podzielić na preparaty do mycia gruntownego, odłuszczania, mycia bieżącego oraz zabezpieczenia powierzchni poprzez impregnację lub kładzenie specjalistycznych powłok ochronnych. W tych warunkach najlepiej sprawdzą się produkty firmy Kiehl i Tana. Na pozostałe przestrzenie również je polecamy.

Higiena Serwis - Przemysł i produkcjaDla przemysłu spożywczego – najbardziej wymagającego pod względem utrzymania pełnej higieny posiadamy specjalistyczne środki do kontaktu z żywnością, które są przeznaczone do mycia w systemie CIP i COP. W ramach współpracy gwarantujemy cały pakiet usług w zakresie szkoleń, profesjonalnego doradztwa oraz testów na obiekcie.

Pełen wybór sprzętu do sprzątania w tym wózków, mopów, kijów, ścierek, rękawic to także Państwu zapewniamy. Polecamy sprawdzone w trudnych warunkach produkty firmy Splast.

Opracowujemy dla klientów indywidulne plany higieny, instrukcje mycia rąk, dostarczamy karty produktów, certyfikaty i wszelkie wymagane dokumenty potwierdzające jakość produktów. Przeprowadzamy także szkolenia dla personelu sprzątającego.

W celu dobrania i zaprezentowania odpowiednich systemów oraz ich testów zapraszamy do kontaktu.

Higiena Serwis

dostawca środków czystości dla różnych branż

Hotele, restauracje
HORECA
Administracja i
SZKOLNICTWO
Kliniki i szpitale
LECZNICTWO
Darmowa dostawa
zakupy minimum 400 zł