Pomagamy naturze

Pomagamy naturze

Świadomi w biznesie, świadomi w życiu

Odpowiedzialność za naszą planetę
spoczywa na każdym z Nas

 

Wierzymy, że codzienne decyzje mają ogromne znaczenie, dlatego fundamentem naszej działalności jest dostarczanie produktów
i rozwiązań higienicznych, które w całym swoim cyklu życia są przyjazne dla środowiska
.

Naszym celem jest pomóc Ci w wyposażeniu firmy, hotelu czy restauracji w artykuły ekologiczne i powstające w jak największym poszanowaniu przyrody. Chcemy, abyś mógł kupować mniej przy zachowaniu najwyższych standardów czystości i bezpieczeństwa, dlatego pomożemy Ci dobrać odpowiednie systemy dozowania, ekologiczne mydła i środki czystości, artykuły celulozowe i inne produkty, dzięki którym zmniejszysz wpływ swojej działalności na otaczający nas świat.

Pamiętaj! Im mniej kupujesz, tym mniej odpadów powstaje w Twojej firmie, zmniejszasz ślad węglowy związany z transportem! To są prawdziwie ekologiczne działania i odpowiedzialność w biznesie!

Posadzimy dla Ciebie drzewa!
Stwórzmy razem LAS!

 

Chcemy jak najlepiej dla przyszłych pokoleń i otaczającego nas świata, dlatego każdego dnia staramy się robić coś dla naszej planety. Nasza inicjatywa “Pomagamy Naturze” to nie tylko puste słowa - stoją za nią konkretne czyny!

W ramach odpowiedzialności za otaczający nas świat sadzimy drzewa! Przy współpracy z posadzimy.pl dla każdego Klienta, który zrobi w naszym sklepie internetowym zakupy za min. 1200 zł brutto posadzimy drzewo! Ty zaopatrujesz swoją firmę, my sadzimy drzewo i przesyłamy Ci certyfikat potwierdzający posiadaną przez Ciebie cząstkę lasu.

Stawiamy na jakość produktów i większą wydajność

 

Postawiliśmy sobie za cel zebrać w jednym miejscu największy asortyment ekologicznych produktów dla firm, hoteli i instytucji wierząc, że coraz więcej przedsiębiorców dąży do odpowiedzialnego, zrównoważonego rozwoju. Głęboko wierzymy w to, że podnosząc standardy higieny i dbając tym samym o dobrobyt, przyczyniamy się do ochrony środowiska i dlatego starannie dobieramy producentów, z którymi współpracujemy.

Niezwykle ważne jest legalne pozyskiwanie surowców, obniżanie śladu węglowego, zużycia wody i energii podczas procesów produkcyjnych oraz przyjmowanie odpowiedzialności za środowisko i społeczeństwo.

Stawiamy na jakość produktów i większą wydajność
Wybieraj produkty wysokiej jakości

Wybierając wysokiej jakości produkty od zaufanych producentów:

 
  • Dołączasz do odpowiedzialnych przedsiębiorców, którzy swoją troskę o środowisko i społeczeństwo wyrażają każdego dnia.
  • Zmniejszasz ilość odpadów, stawiasz na produkty w opakowaniach przeznaczonych do recyklingu.
  • Ograniczasz zużycie, a więc redukujesz ślad węglowy związany z transportem produktów.
  • Zapewniasz maksymalny poziom czystości, higieny, bezpieczeństwa i komfortu - dbasz o swój personel, gości i klientów.

Pomożemy Ci dołączyć do odpowiedzialnych za naszą planetę przedsiębiorców - skontaktuj się z nami, porozmawiajmy o Twoich potrzebach i ekologicznych rozwiązaniach dla Twojej firmy.

Ekologiczne rozwiązania dla firm, artykuły przyjazne środowisku
- odwiedzaj nasz blog

 

Zależy nam na tym, aby Twoja decyzja była świadoma - na naszym blogu znajdziesz szereg artykułów omawiających tematykę związaną z prawdziwą
ekologią, produktami i systemami dla firm, hoteli i instytucji, które są przyjazne dla środowiska. Wierzymy, że przekazując rzetelną wiedzę,
wskazując konkretne przykłady i dane pomożemy Ci zrozumieć, jak wielką rolę odgrywają nasze codzienne wybory. Jeśli chcesz być na bieżąco z naszymi
publikacjami - dołącz do naszej społeczności na Facebook’u, Instagramie i LinkedIn.

Najnowsze wpisy blogowe

dowiedz się ciekawych informacji na temat produktów i oferty

Katarzyna Bilewiczprezes firmy Higiena Serwis

Jesteśmy patronem inicjatywy “Pomagamy Naturze” - promujemy ekologię!

 

Z troski o otaczający nas świat i ze świadomości naszej odpowiedzialności za jego kondycję zrodził się pomysł na stworzenie miejsca, w którym będziemy mogli promować to, co sami staramy się każdego dnia wdrażać w swoje życie. Jeśli również Tobie zależy na zmianach na lepsze, starasz się prowadzić swój biznes w zgodzie z naturą, troszczysz się o lepsze jutro dla przyszłych pokoleń - zapraszamy Cię do dołączenia do odpowiedzialnych przedsiębiorców. Odwiedź naszą stronę, napisz do nas wiadomość, zróbmy razem więcej dla środowiska, przyrody i lepszej przyszłości naszej planety!

"Skąd pomysł na inicjatywę Pomagamy Naturze? Z miłości do świata, troski o środowisko naturalne, strachu o stan Ziemi. Jesteśmy firmą, która świadomie wybrała lepszą drogę i każdego dnia staramy się wdrażać kolejne ekologiczne rozwiązania."

Jakość w służbie ekologii,
potwierdzona certyfikatami

 

Nasz sklep to miejsce, w którym gromadzimy asortyment posiadający certyfikaty ekologiczne, a więc takie produkty, które powstają w poszanowaniu
przyrody, z surowców pozyskiwanych odpowiedzialnie i z legalnych źródeł, w opakowaniach nadających się do recyklingu, spełniający szereg norm.
Pamiętaj, by zawsze sprawdzać certyfikaty produktów - będziesz mieć pewność, że wybierasz tylko takie, które rzeczywiście są bezpieczne dla środowiska.

Jakość potwierdzona certyfikatami

Razem w kierunku
zrównoważonego rozwoju

 

Wspieramy firmy, którym bliska jest idea zrównoważonego rozwoju, pomagamy w osiąganiu założonych celów wskazując ekologiczne i przyjazne dla środowiska rozwiązania z zakresu czystości i higieny.

Solidarność międzypokoleniowa, która polega na znajdowaniu rozwiązań zapewniających dalszy wzrost i pozwalających zmniejszać negatywne oddziaływanie na środowisko przyrodnicze. Fundamentami zrównoważonego rozwoju jest poszanowanie środowiska, postępu społecznego i wzrostu gospodarczego.

Skontaktuj się z nami, razem możemy więcej dla naszej planety! Porozmawiajmy o tym co możesz zrobić w swojej firmie by rozpocząć lub kontynuować jej zrównoważony rozwój. Pomożemy Ci w doborze rozwiązań, dzięki którym Twój biznes będzie bardziej przyjazny środowisku.

Zmniejszamy ślad węglowy

 

Do współpracy wybieramy przedsiębiorców, którzy raportują swoje strategie zrównoważonego rozwoju i respektują społeczną odpowiedzialność
biznesu. Stawiamy na producentów działających tak, by jak najbardziej ograniczyć swój wpływ na emisję gazów cieplarnianych.

Ślad węglowy to całkowita emisja gazów cieplarnianych podczas pełnego cyklu życia produktu.

Ślad środowiskowy to szacowana liczba hektarów powierzchni lądu i morza, potrzebna do rekompensacji zasobów zużytych na konsumpcję i absorpcję odpadów.

Higiena Serwis

dostawca środków czystości dla różnych branż

Hotele, restauracje
HORECA
Administracja i
SZKOLNICTWO
Kliniki i szpitale
LECZNICTWO
Darmowa dostawa
zakupy minimum 400 zł