PROMOCJAEko

Serwetki papierowe BulkySoft Havana Forte 2 warstwy, 24x24, składane 1/4, kolor naturalny, A'100

W magazynie
Numer katalogowy
32404
Dostępność:
W magazynie
Producent:
BulkySoft
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price 5,71 zł 4,64 zł Regular Price 6,01 zł
Cena przed promocją: 4.89 zł netto (6.01 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 6.14 zł netto, 7.55 zł brutto.

Jesteś zainteresowany większą ilością tego produktu? Zapytaj o warunki sprzedaży hurtowej.

Numer artykułu: 32404
BULKYSOFT HAVANA FORTE serwetki 24x24

Składanie: 1/4
Surowiec: 100% recykling uzyskany z przetworzonych kartonów
Kolor: naturalny
Ilość warstw: 2
Ilość w opakowaniu: 100
Wymiary odcinka: 24x24cm 
Ilość opakowań w kartonie: 20 op

Serwetki papierowe dwuwarstwowe Bulkysoft Havana Forte, to produkt o wymiarach 24x24 cm, idealny do kawiarni, barów czy pubów. Wykonane są z surowca całkowicie pochodzącego z przetworzenia kartonów tekturowych i papierowych. Naturalny, ciepły i miły dla oka kolor serwetek od razu sugeruje gościom, że korzystają z produktu ekologicznego. Polecany dla użytkowników, którym zależy na ekologii i ekonomiczności przy zachowaniu najwyższej jakości. Serwetki są ładne, eleganckie i miłe w dotyku. Jedno opakowanie zawiera 100 sztuk serwetek. Produkt ten jest miękki, nie pyli i jest wytrzymały na lekkie rozciąganie i pocieranie. Dobrze absorbuje wilgoć. Dzięki swojemu estetycznemu wyglądowi mogą być stosowane w każdym miejscu.

Produkt bezzapachowy w kontakcie z wodą.

Havana Forte to najnowsza i najbardziej innowacyjna linia produktów EKOLOGICZNYCH o najwyższych parametrach użytkowych.


BulkySoft - nowa jakość artykułów higienicznych na polskim rynku

BulkySoft należy do włoskiego przetwórcy celulozy Cartiere Carrara i jest jedną z najbardziej docenianych i rozpoznawalnych marek produktów higienicznych w Europie. Jesteśmy ich importerem i przedstawicielem na Polskę, dzięki czemu możemy proponować je w naprawdę korzystnych i atrakcyjnych cenach. W 2020 roku produkty BulkySoft zostały wyróżnione Laurem Konsumenta w kategorii ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania dla instytucji i biznesu, a rok później otrzymały prestiżowy znak EKO Marka. Co ważne, artykuły higieniczne BulkySoft posiadają liczne certyfikaty ekologiczne, produkowane są z legalnie pozyskanej celulozy, przy pełnym poszanowaniu środowiska naturalnego.  

Wśród produktów BulkySoft znajdziesz wszystkie niezbędne artykuły higieniczne tj. papiery toaletowe, ręczniki papierowe, czyściwa gastronomiczne i przemysłowe, chusteczki higieniczne, bardzo szeroki wybór serwetek gastronomicznych, wysokiej jakości podkłady medyczne w roli oraz nowoczesne dozowniki, dyspensery i podajniki. Gama produktów BulkySoft to trzy grupy produktów: BulkySoft Classic (artykuły wykonane z czystej celulozy), BulkySoft De-Inked (artykuły higieniczne ekologiczne - z czystej celulozy z dodatkiem celulozy z recyklingu), BulkySoft Havana Forte (najbardziej ekologiczne produkty tego typu na rynku, powstające w 100% z przetworzonych kartonów, przy czym warto to podkreślić, produkty De-inked i Havana  zachowują wszystkie właściwości artykułów celulozowych czyli są mocne, wytrzymałe, chłonne i bezzapachowe w kontakcie z wodą.

Artykuły higieniczne BulkySoft polecamy do firm, instytucji i szkół, szpitali i wszelkiego rodzaju gabinetów lekarskich i kosmetycznych a także dla obiektów z branży HoReCa (kuchni, restauracji, hoteli) oraz zakładów przemysłowych i fabryk. Produkty BulkySoft produkowane są z wysokiej jakości surowców,  starannie selekcjonowanych, co ma ogromne znaczenie na zmniejszenie zużycia i ograniczenie kosztów zakupu. Artykuły celulozowe wraz z dozownikami tworzą systemy zapewniające niższe zużycie wkładów, co przekłada się na rzadsze uzupełnianie podajników, rzadsze zakupy i tym samym mniejsze wydatki. To nowa jakość w branży czystości, odpowiedź na potrzeby współczesnego świata - artykuły BulkySoft są wydajne, higieniczne, bezpieczne i ekologiczne.

Dane techniczne
Producent BulkySoft
KOLOR Kolor naturalny HAVANA
MATERIAŁ 100% recykling z przetworzonych kartonów, papierowe
RODZAJ serwetki gastronomiczne
ILOŚĆ WARSTW dwuwarstwowe
ROZMIAR rozmiar 24x24
Napisz swoją opinię
Napisz opinię o produkcie:Serwetki papierowe BulkySoft Havana Forte 2 warstwy, 24x24, składane 1/4, kolor naturalny, A'100

Higiena Serwis

dostawca środków czystości dla różnych branż

Hotele, restauracje
HORECA
Administracja i
SZKOLNICTWO
Kliniki i szpitale
LECZNICTWO
Darmowa dostawa
zakupy minimum 400 zł
Serwetki papierowe BulkySoft Havana Forte 2 warstwy, 24x24, składane 1/4, kolor naturalny, A'100