Serwetki papierowe BulkySoft Havana Forte 2 warstwy, 33x33, składane 1/4, kolor naturalny, A'100

W magazynie
Numer katalogowy
32406
Dostępność:
W magazynie
Producent:
BULKYSOFT
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
10,42 zł 8,47 zł

Jesteś zainteresowany większą ilością tego produktu? Zapytaj o warunki sprzedaży hurtowej.

Numer artykułu: 32406
BULKYSOFT HAVANA FORTE serwetki 33x33

Składanie: 1/4
Surowiec: 100% recykling uzyskany z przetworzonych kartonów
Kolor: naturalny
Ilość warstw: 2
Ilość w opakowaniu: 100
Wymiary odcinka: 33x33cm 
Ilość opakowań w kartonie: 20 op

Serwetki papierowe dwuwarstwowe Bulkysoft Havana Forte, to produkt o wymiarach 33x33cm, idealny do kawiarni, barów, restuaracji  czy pubów. Wykonane są z surowca całkowicie pochodzącego z przetworzenia kartonów tekturowych i papierowych. Naturalny, ciepły i miły dla oka kolor serwetek od razu sugeruje gościom, że korzystają z produktu ekologicznego. Polecany dla użytkowników, którym zależy na ekologii i ekonomiczności przy zachowaniu najwyższej jakości. Serwetki są ładne, eleganckie i miłe w dotyku. Jedno opakowanie zawiera 100 sztuk serwetek. Produkt ten jest miękki, nie pyli i jest wytrzymały na lekkie rozciąganie i pocieranie. Dobrze absorbuje wilgoć. Dzięki swojemu estetycznemu wyglądowi mogą być stosowane w każdym miejscu. 

Produkt bezzapachowy w kontakcie z wodą.

Havana Forte to najnowsza i najbardziej innowacyjna linia produktów EKOLOGICZNYCH o najwyższych parametrach użytkowych.


BulkySoft to włoska marka, oferująca najwyższej jakości produkty higieniczne i ekologiczne w trzech grupach: produkty BulkySoft wykonane z czystej celulozowy, BulkySoft Comfort de-inked produkty celulozowe z dodatkiem celulozy z recyklingu oraz produkty Havana Forte wykonane z materiału pochodzącego z najnowszej technologii przetwarzającej kartony tekturowe w mocny, chłonny i higieniczny papier.

W ofercie produktów BulkySoft są dostępne ręczniki papierowe, papiery toaletowe, czyściwa przemysłowe, chusteczki higieniczne, serwetki gastronomiczne, podkłady medyczne oraz dozowniki, podajniki, dyspensery. Produkty BulkySoft produkowane są z wysokiej jakości surowców, starannie selekcjonowanych, co ma ogromne znaczenie na zmniejszenie zużycia i ograniczenie kosztów zakupu. Posiadają niezbędne certyfikaty, w tym również certyfikat ISEGA, który dopuszcza produkt do kontaktu z żywnością. Oferta BulkySoft skierowana jest do wielu branż, w tym Horeca, przemysł, biura, lecznictwo itd, a szeroka gama produktów umożliwia idealne dopasowanie do potrzeb firmy czy przedsiębiorstwa.

To marka produktów EKOLOGICZNYCH produkowana zgodnie z równoważonym rozwojem, doceniona Złoty Laurem Klienta w 2020 roku w kategorii ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania dla instytucji i biznesu oraz wyróżnieniem Marka EKO 2021. Wybierając te produkty chronisz zasoby naturalne i realnie wpływasz na ochronę środowiska.

Dane techniczne
Producent BULKYSOFT
KOLOR Kolor naturalny HAVANA
MATERIAŁ 100% recykling z przetworzonych kartonów, papierowe
RODZAJ serwetki gastronomiczne
ILOŚĆ WARSTW dwuwarstwowe
ROZMIAR rozmiar 33x33
Napisz swoją opinię
Napisz opinię o produkcie:Serwetki papierowe BulkySoft Havana Forte 2 warstwy, 33x33, składane 1/4, kolor naturalny, A'100

Brands

Bulkysoft
TORK
LAMIX
Gojo
Splast
Nilfisk
Numatic
KATRIN
Kiehl
Purell
Medisept

Higiena Serwis - dostawca środków czystości dla różnych branż

HoReca - hotele, restauracje, catering
HoReca - hotele, restauracje, catering
Lecznictwo - kliniki i szpitale
Lecznictwo - kliniki i szpitale
Administracja i szkolnictwo
Administracja i szkolnictwo
Serwetki papierowe BulkySoft Havana Forte 2 warstwy, 33x33, składane 1/4, kolor naturalny, A'100