Czyściwo Tork włókninowe do zabrudzeń przemysłowych, szare, 1w 148,2m. system W1/W2/W3
W magazynie
Numer katalogowy
520337
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
196,31 zł
159,60 zł
Regular Price
293,00 zł
Cena przed promocją: 238.21 zł netto (293 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 238.21 zł netto, 293 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | W2W3W1 |
| Długość po rozłożeniu | 38 cm |
| Szerokość po rozłożeniu | 31.5 cm |
| Średnica rolki | 25 cm |
| Długość rolki | 148.2 m |
| Szerokość rolki | 31.5 cm |
| Długość arkusza | 38 cm |
| Liczba arkuszy | 390 |
| Skład | 3.351 kg |
| Tłoczenie | Nie |
Tork czyściwo włókninowe do zabrudzeń przemysłowych
Tork czyściwo włókninowe do zabrudzeń przemysłowych
Do stosowania z większością rozpuszczalników chemicznych: pochłania i uwalnia rozpuszczalniki znacznie skuteczniej niż produkty tekstylne, co ogranicza zużycie
Doskonale chłonie olej i wodę, z łatwością czyści tłuszcz i zanieczyszczenia z rąk
Wytrzymałe czyściwo do wielokrotnego użytku – wspaniała alternatywa dla szmat i ręczników
Pasuje do produktów
- 652000
- 652008
- 652108
- 652100
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz | |
| Informacja o zmniejszeniu śladu węglowego | Pobierz |