Kiehl Xon Forte 5l pianowy produkt myjący dla obszaru spożywczego

W magazynie
Numer katalogowy
551005
Dostępność:
W magazynie
Producent:
Kiehl
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
147,77 zł 120,14 zł

Jesteś zainteresowany większą ilością tego produktu? Zapytaj o warunki sprzedaży hurtowej.

Numer artykułu: 551005
Kiehl Xon Forte 5l pianowy produkt myjący dla obszaru spożywczego

 

 

Właściwości

Usuwa zanieczyszczenia artykułami spożywczymi takimi jak: białko, tłuszcze, pozostałości po smażeniu i pieczeniu oraz przypalone zaskorupienia. Powierzchnie czyszczone Xonem-forte, na których przyrządza się potrawy należy koniecznie umyć bieżącą wodą. Nie ma żadnych przeciwskazań do stosowania produktu Xon-forte w obszarze spożywczym.

 

Zastosowanie

Do wszystkich zasadoodpornych powierzchni w obszarze kuchennym i spożywczym

takich jak: konwektomaty, piekarniki, grille, kuchenki, frytkownice, okapy kuchenne, flizy podłogowe i ścienne. Nie należy go stosować do powierzchni wrażliwych na zasady takich jak: aluminium, aluminium eloksalowane i powierzchnie lakierowane.

Profesjonalne środki czystości KIEHL KG

Fabryka Johanes Kiehl KG istnieje od ponad 111 lat i jest niekwestionowanym liderem wśród producentów profesjonalnych preparatów czyszcząco-pielęgnacyjnych. Produkty KIEHL powstają w nowoczesnych, w pełni zautomatyzowanych zakładach produkcyjnych, w których szczególną uwagę przykłada się do zrównoważonego zarządzania i ochrony środowiska naturalnego. KIEHL oferuje produkty oznaczone Europejskim Oznakowaniem Ekologicznym ECOLABEL oraz Skandynawskim Oznakowaniem Nordycki Łabędź poświadczające, że cały cykl życia produktów ma minimalny wpływ na środowisko.

Cały etap produkcji podlega surowym kontrolom jakości, które gwarantują najlepszą jakość każdego produktu. Fabryka KIEHL KG posiada wiele innych certyfikatów, np. DIN EN ISO 9001, 50001, OHSAS 18001.

W naszym sklepie znajdziesz profesjonalne środki czystości KIEHL oraz preparaty czyszcząco-pielęgnacyjne zarówno do mycia przemysłowego, automatem, do gruntowania i impregnacji, codziennego sprzątania i utrzymania czystości sanitariatów, prania wykładzin i dywanów, różnego rodzaju posadzek (w tym również do mycia i pielęgnacji drewna). Produkty KIEHL dopuszczone są do użytku w gastronomii, przemyśle spożywczym, szpitalach i gabinetach medycznych, kosmetycznych oraz w szkolnictwie i administracji. Są ekonomiczne, wydajne i skuteczne, dzięki czemu gwarantują zachowanie czystości i higieny również w miejscach, w których istnieje możliwość kontaktu czyszczonej powierzchni z żywnością, a zasady bezpieczeństwa są rygorystycznie przestrzegane.

Dane techniczne
Producent Kiehl
Napisz swoją opinię
Napisz opinię o produkcie:Kiehl Xon Forte 5l pianowy produkt myjący dla obszaru spożywczego

Higiena Serwis

dostawca środków czystości dla różnych branż

Hotele, restauracje
HORECA
Administracja i
SZKOLNICTWO
Kliniki i szpitale
LECZNICTWO
Darmowa dostawa
zakupy minimum 400 zł
Kiehl Xon Forte 5l pianowy produkt myjący dla obszaru spożywczego