Kosz na odpady Tork 20l, biały, możliwość montażu do ściany, system B2.
W magazynie
Numer katalogowy
226100
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
124,53 zł
101,24 zł
Regular Price
177,89 zł
Cena przed promocją: 144.63 zł netto (177.89 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 144.63 zł netto, 177.89 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | B2 |
| Wysokość dozownika | 43 cm |
| Długość dozownika | 32.2 cm |
| Szerokość dozownika | 20.5 cm |
| Materiał dozownika | Plastik |
| Model dozownika | Standardowy |
| Linia wzornicza | Inne dozowniki |
| Skład | 1.739 kg |
| Tłoczenie | Nie |
Tork kosz na odpady
Tork kosz na odpady
Zalety produktu
20-litrowy kosz Tork na odpady sprawdzi się w niemal każdej łazience. Może zostać zamontowany na ścianie w dogodnym miejscu.
Praktyczna konstrukcja mini pozwala zaoszczędzić przestrzeń
Łatwa konserwacja i kilka opcji montażu zapewniają czysty wygląd
Pasuje do produktów
- 204020
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz |