Przewijaki dla niemowląt

Przewijaki dla niemowląt

Filtry
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 2

 1. Przewijak dzieciecy poziomy. Posiada atest bezpieczeństwa.

  BABH99
  Dostępny na zamówienie
  1 398,88 zł 1 137,30 zł
 2. Przewijak dziecięcy pionowy. Posiada atest bezpieczeństwa.

  BABH88
  Dostępny na zamówienie
  1 398,88 zł 1 137,30 zł
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 2

Przewijaki z atestem bezpieczeństwa

Przewijaki dla niemowląt to coraz częściej stosowany element wyposażenia toalet publicznych. W ofercie naszego sklepu znajdują się przewijaki poziome i przewijaki pionowe montowane na ścianie. Ich wklęsły kształt oraz regulowany pas bezpieczeństwa sprawiają, że dziecko jest bezpieczne podczas przewijania.  Funkcjonalnie zaprojektowane i zgodne z wymogami SDS, CPSIA i RoHS.

Przewijaki dla niemowląt polecane są do przestronnych łazienek i przebieralni w obiektach użyteczności publicznej.  

Przewijaki dla niemowląt polecane są do przestronnych łazienek i przebieralni w obiektach użyteczności publicznej.  Stanowisko do przewijania dziecka warto zaopatrzyć również w kosz na śmieci (tak aby wygodnie i szybko wyrzucić zużytą pieluszkę i chusteczki), dozownik do chusteczek. Proponowane przez nas przewijaki dla dzieci to najczęściej wybierane tego typu rozwiązanie - są bezpieczne, posiadają właściwe atesty, składana mata ma dobrej jakości wypełnienie gwarantujące komfort podczas pielęgnacji. Można z nich korzystać już w pierwszych miesiącach życia dziecka.

Wyposażenie stanowisk do przewijania dziecka

W naszym sklepie internetowym oferujemy nowoczesne, bezpieczne przewijaki dla niemowląt, które świetnie sprawdzą się we wszystkich miejscach użyteczności publicznej, wszędzie gdzie niezbędne są stanowiska dla rodziców i opiekunów. Proponowane przez nas przewijaki są składane, dzięki czemu nie zajmują dużo miejsca, to idealna opcja do łazienek o mniejszym metrażu i miejsc, w których ważne jest wygospodarowanie odpowiedniej przestrzeni, by zapewnić komfort. Tego typu rozwiązanie idealne jest do obiektów tj. instytucje, restauracje, obiekty sportowe i hale widowiskowe, a także przychodnie i gabinety lekarskie. Przewijak jest wygodny i stabilny, powierzchnia na której leży dziecko jest odpowiednio wyprofilowana. Zamontowany na odpowiedniej wysokości przewijak po rozłożeniu pozwala na wygodne przebranie niemowlaka, wykonanie podstawowych czynności pielęgnacji i przewijania dziecka.

W obiektach użyteczności publicznej nie sprawdzą się tradycyjne przewijaki wolnostojące, czyli takie które kupowane są do domów czy małych mieszkań, np. w formie nakładki umieszczanej na komodzie (z wanienką lub bez) lub składana mata do przewijania. To koszt rzędu kilkudziesięciu złotych, jednak nie jest to dobra inwestycja. Ze względu na rotację użytkowników muszą być to solidne, profesjonalne przewijaki - zdecydowanie zaleca się wyposażenie stanowisk np. w sprzęt montowany na ścianie. W trosce o bezpieczeństwo noworodka warto zdecydować się na profesjonalne przewijaki dla dzieci, zaprojektowane z myślą o miejscach o dużym i średnim natężeniu ruchu, z solidnym montażem do ściany. Taki przewijak po rozłożeniu ma odpowiedniej wielkości powierzchnię, dzięki czemu przewijanie dziecka jest wygodne, rodzic ma miejsce na pieluszkę i artykuły higieniczne. Na takim przewijaku zmieści się nie tylko noworodek, ale też mniejsze dziecko wymagające zabiegów pielęgnacyjnych.

Przewijaki wolnostojące, przewijak dla dziecka pionowy i poziomy

Przewijaki dla niemowląt do przewijania to podstawowe wyposażenie łazienek w obiektach publicznych, które zapewnia komfort i wygodną zmianę pieluszki. Pionowe i poziome przewijaki to praktyczne rozwiązanie, idealne w miejscach odwiedzanych przez rodziców. Są całkowicie bezpieczne - mają solidną konstrukcję, podwyższone boki, są dobrze wyprofilowane i wyposażone są w pasek zabezpieczający zsunięcie się dziecka. Przewijaki dla niemowląt wykonane są z materiałów łatwych w utrzymaniu w czystości, ich powierzchnię można szybko umyć i zdezynfekować. Dodatkowo wyposażone są w przegrody i dystrybutory na chusteczki nawilżane, dzięki czemu zmiana pieluszki, przewijanie czy przebranie noworodka jest jeszcze bardziej wygodne.

Wybierając przewijak dla dziecka zawsze zwracaj uwagę na jakość produktu, materiały z których jest wykonany, posiadane certyfikaty - przewijak musi być nie tylko praktyczny, nie zajmować dużo przestrzeni, ale przede wszystkim musi gwarantować bezpieczeństwo podczas przewijania dziecka.

 • Profesjonalny przewijak posiada wszystkie niezbędne atesty bezpieczeństwa.
 • Zapewnia komfortowe przewijanie dziecka.
 • Konstrukcja jest bardzo solidna, ale zarazem łatwa w obsłudze.
 • Odpowiednio wyprofilowane miejsce do przewijania chroni przed zmoczeniem ubranka, pozwala na szybką zmianę pieluszki i przeprowadzenie niezbędnych zabiegów pielęgnacyjnych niemowlaka w komfortowych warunkach.

Higiena Serwis

dostawca środków czystości dla różnych branż

Hotele, restauracje
HORECA
Administracja i
SZKOLNICTWO
Kliniki i szpitale
LECZNICTWO
Darmowa dostawa
zakupy minimum 400 zł