Podkłady medyczne celulozowe

Podkłady medyczne celulozowe

Filtry
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 4

Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 4

Jednorazowe podkłady higieniczne celulozowe w roli

Oferujemy podkłady higieniczne celulozowe w roli, które są niezbędne w gabinetach medycznych, zabiegowych, kosmetycznych i wszędzie tam, gdzie konieczne jest dodatkowe zabezpieczenie na łóżko. Podkłady chłonne i higieniczne są potrzebne podczas przewijania chorych pacjentów, stanowią zabezpieczenie dla pościeli przed zabrudzeniami, chronią materac, siedzisko, przewijak, wózki inwalidzkie, kozetki. Proponowane przez nas podkłady są wyprodukowane z czystej celulozy, wyróżnia je wysoka wytrzymałość i chłonność. Świetnie absorbują płyny, wilgoć i substancje, a do tego są przyjemne w dotyku i bezpieczne. Nie powodują podrażnień skóry. Mogą być używane do wielu celów - są niezastąpione dla kobiet w czasie połogu po porodzie, jako ochrona materacy i łóżek w przypadku osób przewlekle chorych i o obniżonej sprawności, można ich używać również podczas różnego rodzaju badań lekarskich ii zabiegów. Podkłady higieniczne chronią przed przesuwaniem się na łóżku zarówno dorosłych pacjentów, jak i dzieci.

Podkłady higieniczne - zastosowanie, zalety

  • Idealne jako zabezpieczenie na łóżko, ochrona pościeli i materaca.
  • Niezbędne jako ochrona przewijaka dla dzieci w miejscach publicznych (z których korzysta dużo osób).
  • Na wózki inwalidzkie, kozetki, łóżka i fotele zabiegowe - podkłady higieniczne chronią tapicerkę i pościel.
  • Do osuszania ciała pacjentów i klientów (np. łóżka w gabinetach odnowy biologicznej, fotele do zabiegów i pielęgnacji w salonach piękności dla kobiet).
  • Dostępne są w różnych rozmiarach i w rolkach o różnej długości.
  • Każde opakowanie jest dobrze zabezpieczone przed wilgocią.
  • Delikatne tłoczenia na podkładzie zwiększają jego chłonność i wytrzymałość.
  • Podkłady higieniczne do uchwytów mocowanych przy łóżku - wygodne korzystanie, odrywanie odpowiedniej długości podkładu równo z perforacją.
  • Każdy podkład zapakowany jest w osobny celofan, który chroni go przed zawilgoceniem, kurzem i zanieczyszczeniami.

Podkłady chłonne i higieniczne to wyrób medyczny, który jest bezpieczny i wygodny w użyciu. Gruba celuloza nie rozrywa się, nie rozwarstwia i nie pozostawia kawałków papieru na ciele pacjenta (nawet po zmoczeniu). Przeznaczone są do użytku w uchwytach, które można zamontować do łóżka. Dzięki idealnej perforacji wystarczy jeden ruch ręką, by oderwać odpowiedniej długości odcinek podkładu i rozłożyć go na łóżku. Podkłady dobrze chronią materac podczas zabiegów i przewijania, mogą być stosowane podczas badań lekarskich do osuszania ciała pacjentów.

Podkłady nieprzemakalne i inne artykuły higieniczne

W ofercie naszego sklepu posiadamy również podkłady nieprzemakalne, podfoliowane. Ich niewątpliwą zaletą jest to, że jeszcze bardziej chronią łóżko, materac, kozetkę czy fotel zabiegowy. Sprawdzają się w przypadku osób leżących, wymagających codziennej pielęgnacji i higieny osoby chorej, w czasie połogu. Znajdziesz je w kategorii TUTAJ>>

Higiena Serwis

dostawca środków czystości dla różnych branż

Hotele, restauracje
HORECA
Administracja i
SZKOLNICTWO
Kliniki i szpitale
LECZNICTWO
Darmowa dostawa
zakupy minimum 400 zł