Suszarki do włosów

Suszarki do włosów

Filtry
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 8

 1. Suszarka do włosów PROHOTELS HTMS 1800 W

  HTMS1800W
  Czas dostawy do 3 dni
  269,37 zł 219,00 zł
 2. Suszarka hotelowa do włosów PROHOTELS. Kolor biały, antykradzieżowa, moc 1400W

  HTN1400W
  Czas dostawy do 3 dni
  209,10 zł 170,00 zł
 3. Suszarka hotelowa do włosów PROHOTELS. Kolor biały, antykradzieżowa, moc 1600W

  HOMS1600W
  Czas dostawy do 3 dni
  230,01 zł 187,00 zł
 4. Suszarka hotelowa do włosów PROHOTELS. Kolor biały, antykradzieżowa, moc 1800W

  HTWS1800W
  Czas dostawy do 3 dni
  250,92 zł 204,00 zł
 5. Suszarka hotelowa do włosów THAMES 2000W, czarna.

  THAMES 2000W
  Czas dostawy do 3 dni
  250,92 zł 204,00 zł
 6. Uchwyt na odwieszanie suszarki mocowany do ściany.

  UDS CZARNY
  Czas dostawy do 3 dni
  68,27 zł 55,50 zł
 7. Woreczek do przechowywania suszarki do włosów

  WNS
  Czas dostawy do 3 dni
  62,73 zł 51,00 zł
Zobacz jako Siatka Lista
na stronę
Ustaw kierunek malejący

Produkty 8

Hotelowe suszarki do włosów - podstawowy element wyposażenia łazienek

W naszym sklepie internetowym w dziale z artykułami dla hoteli i pensjonatów znajdziesz nowoczesne suszarki hotelowe, które warto zamontować jako element wyposażenia w łazience pokoju hotelowego - to nie tylko praktyczne rozwiązanie, ale też wyraz troski o komfort i wygodę gości, co z całą pewnością przekłada się na ich pozytywne doświadczenia podczas pobytu i jakość usług świadczonych w obiekcie. Bardzo wiele obiektów hotelowych stawia na nowoczesne suszarki hotelowe do włosów, zapewniające możliwość regulowania siły nawiewu, gwarantujące szybkość suszenia i wygodę użytkowania. Wyposażając łazienki w suszarki hotelowe pozytywnie wpływasz na zadowolenie swoich gości i ich wrażenia z pobytu.

Nowoczesne suszarki hotelowe do włosów zaprojektowane są z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach. Wiele modeli posiada różne poziomy mocy i temperatury, dzięki czemu goście mogą dopasować ustawienia do swoich własnych potrzeb.

Suszarka hotelowa dla gości - korzyści

 • Wyposażając pokoje i łazienki w suszarki hotelowe podnosisz prestiż obiektu i zapewniasz jeszcze większy komfort swoim gościom.
 • Suszarki do włosów są niezbędne w hotelach z basenem i strefą rekreacyjną, z których korzystają goście.
 • Zapewnienie suszarek do włosów jest wyrazem dbałości o szczegóły i detale, co pozytywnie wpływa na wizerunek obiektu.
 • Hotelowa suszarka do włosów jako standardowy element wyposażenia jest niezbędna zwłaszcza w obiektach stawiających na gości podróżujących biznesowo - pozwala szybko się odświeżyć i przygotować do spotkań czy konferencji.
 • Obiekty hotelowe, w których goście mogą w każdej chwili skorzystać z suszarki przenośnej, są częściej wybierane - zapewnienie tych urządzeń w łazienkach eliminuje konieczność transportu własnych suszarek do włosów, a więc poprawia komfort podróży i pakowanie walizek.
 • Eleganckie modele suszarek do włosów stanowią gustowny element aranżacji łazienki.
 • Hotelowe suszarki do włosów są zazwyczaj montowane do ściany, co zapobiega ich kradzieży a jednocześnie zapewnia wygodne użytkowanie przez gości poszczególnych pensjonatów.
 • Suszarki hotelowe z dużą mocą i regulacją siły nawiewu pozwalają na suszenie włosów według własnych preferencji (to goście decydują o temperaturze, która ma wpływ na szybkość suszenia)
 • Zakup suszarki to inwestycja w zadowolenie gości i ich jak najlepsze wrażenia z pobytu,

Suszarki hotelowe - jakie wybrać?

Wybierając suszarki hotelowe pamiętaj, że kluczowe są aspekty higieny i bezpieczeństwa. Warto wybrać suszarki posiadające np. funkcję automatycznego wyłączania po określonym czasie pracy, która chroni przed przegrzaniem. Duże znaczenie ma również materiał obudowy suszarki - powinny być wykonane z solidnych materiałów (np. tworzywo abs), a sprzęt musi posiadać wymagane atesty. Wśród hotelowych suszarek znajdziesz modele zapewniające pełne bezpieczeństwo, posiadające zabezpieczenia (pojedyncze lub podwójne) przed przegrzaniem i wyłącznik bezpieczeństwa, z kilkustopniową regulacją siły nawiewu i temperatury. Wybierając suszarki hotelowe zwróć uwagę na długość przewodu, zwłaszcza jeśli mają być one zamontowane w części sypialnianej - goście muszą mieć możliwość skorzystania z suszarki przed lustrem i w jak najbardziej swobodny sposób.

Suszarki hotelowe oferowane w naszym sklepie są od wiodących producentów - to produkty powszechnie montowane w łazienkach w hotelach i pensjonatach o różnych standardach. Dostępne są suszarki w kolorze białym i czarnym, montowane do ściany (zabezpieczenie przed kradzieżą), o bardzo nowoczesnym designie i wysokich walorach estetycznych. Suszarki te zapewniają szybkie wysuszenie włosów w wygodny, komfortowy i bezpieczny sposób. Solidne wykonanie (tworzywo abs, stalowe elementy itd.) zapewniają ich długowieczność i bezawaryjność.

W ofercie naszej firmy znajdują się suszarki do włosów, w tym włączane automatycznie, z czasowym wyłączeniem urządzenia. Higiena Serwis posiada bogaty wybór sprzętu wysokiej jakości, który stanowi przydatny element łazienki w każdym hotelu.

Suszarki do włosów znajdujące się w naszym sklepie internetowym zapewniają efektywne suszenie włosów. Urządzenia te, będące na wyposażeniu hotelowej łazienki, podnoszą komfort miejsca.

Posiadamy suszarki do włosów w kolorze białym i czarnym, a także modele z dwustopniowym nadmuchem i trzystopniową regulacją temperatury. Oferowane przez nas urządzenia posiadają uchwyty ścienne wyposażone w wyłącznik bezpieczeństwa oraz zabezpieczenie termiczne chroniące sprzęt przed przegrzaniem.

Higiena Serwis

dostawca środków czystości dla różnych branż

Hotele, restauracje
HORECA
Administracja i
SZKOLNICTWO
Kliniki i szpitale
LECZNICTWO
Darmowa dostawa
zakupy minimum 400 zł