Czyściwo Tork nasączane do trudnych zabrudzeń powierzchni, włóknina 1 sztuka W15
W magazynie
Numer katalogowy
190594
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
66,37 zł
53,96 zł
Regular Price
99,05 zł
Cena przed promocją: 80.53 zł netto (99.05 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 80.53 zł netto, 99.05 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | W15 |
| Średnica rolki | 12.5 cm |
| Długość rolki | 15.7 m |
| Szerokość rolki | 13.5 cm |
| Długość arkusza | 27.068 cm |
| Liczba arkuszy | 58 |
| Skład | 5.383 kg |
| Tłoczenie | Nie |
Tork czyściwo włókninowe nasączane do trudnych zabrudzeń powierzchni
Tork czyściwo włókninowe nasączane do trudnych zabrudzeń powierzchni
Zalety produktu
Tork czyściwo włókninowe nasączane do trudnych zabrudzeń powierzchni to wygodny i skuteczny sposób na czyszczenie powierzchni, gdy woda nie jest dostępna. Czyściwo chroni delikatne powierzchnie, elektronikę i procesy.
Profesjonalna jakość zapewnia skuteczne czyszczenie powierzchni
Wytrzymałość czyściwa i jego duża chłonność sprawiają, że idealnie sprawdzi się przy usuwaniu oleju, tłuszczu, smaru i brudu
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz |