Ręcznik papierowy BulkySoft Havana Forte składany typu V-Fold (ZZ), 2 warstwy, 24x21 cm, kolor naturalny, recykling z kartonów, 4000 szt./op.

W magazynie
Numer katalogowy
84582
Dostępność:
W magazynie
Producent:
BulkySoft
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price 166,37 zł 135,26 zł Regular Price 175,13 zł
Cena przed promocją: 142.38 zł netto (175.13 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 204.99 zł netto, 252.14 zł brutto.

Jesteś zainteresowany większą ilością tego produktu? Zapytaj o warunki sprzedaży hurtowej.

Numer artykułu: 84582
BULKYSOFT HAVANA FORTE Ręcznik w składce V-FOLD wymiar listka 24x21 cm.

Kolor: naturalny
Surowiec: 100% recykling z przetworzonych kartonów
Ilość warstw: 2
Gramatura: 18 gr/m2
Ilość: 4000 listków
Wymiary odcinka: 24x 21 cm 
Ilość bind w kartonie: 20 bind po 200 listków

Ręczniki papierowe składane Bulkysoft HAVANA FORTE to ręczniki EKOLOGICZNE w systemie składania V-Fold czyli popularna ZZ. Praktyczny, klasyczny ręcznik w wysokiej jakości sprawia, że jest to produkt dla każdego odbiorcy ceniącego ekologię. Naturalny, ciepły i miły dla oka kolor papieru od razu sugeruje gościom, że korzystają z produktu ekologicznego. Ręczniki wkonane są z dwóch warstw papieru, stworzonego z przetworzonych kartonów. Dzięki temu ręczniki papierowe są bardzo chłonne i wytrzymałe, a przy tym miękkie i delikatne dla skóry. Nie pozostawiają fragmentów mokrego papieru podczas użytkowania. Posiadają naturalny kolor z delikatnym i eleganckim gofrowaniem typu BulkySoft. Ręczniki sprawdzą się w pomieszczeniach każdego typu. Listki łatwo się wyciągają i są dozowane pojedynczo. Każde opakowanie zbiorcze zawiera 4000 sztuk. Ręczniki Bulkysoft doskonale sprawdzą się w łazienkach o dużym natężeniu ruchu.

Produkt bezzapachowy w kontakcie z wodą.

Havana Forte to najnowsza i najbardziej innowacyjna linia produktów EKOLOGICZNYCH o najwyższych  właściwościach  użytkowych.


BulkySoft - nowa jakość artykułów higienicznych na polskim rynku

BulkySoft należy do włoskiego przetwórcy celulozy Cartiere Carrara i jest jedną z najbardziej docenianych i rozpoznawalnych marek produktów higienicznych w Europie. Jesteśmy ich importerem i przedstawicielem na Polskę, dzięki czemu możemy proponować je w naprawdę korzystnych i atrakcyjnych cenach. W 2020 roku produkty BulkySoft zostały wyróżnione Laurem Konsumenta w kategorii ekologiczne i ekonomiczne rozwiązania dla instytucji i biznesu, a rok później otrzymały prestiżowy znak EKO Marka. Co ważne, artykuły higieniczne BulkySoft posiadają liczne certyfikaty ekologiczne, produkowane są z legalnie pozyskanej celulozy, przy pełnym poszanowaniu środowiska naturalnego.  

Wśród produktów BulkySoft znajdziesz wszystkie niezbędne artykuły higieniczne tj. papiery toaletowe, ręczniki papierowe, czyściwa gastronomiczne i przemysłowe, chusteczki higieniczne, bardzo szeroki wybór serwetek gastronomicznych, wysokiej jakości podkłady medyczne w roli oraz nowoczesne dozowniki, dyspensery i podajniki. Gama produktów BulkySoft to trzy grupy produktów: BulkySoft Classic (artykuły wykonane z czystej celulozy), BulkySoft De-Inked (artykuły higieniczne ekologiczne - z czystej celulozy z dodatkiem celulozy z recyklingu), BulkySoft Havana Forte (najbardziej ekologiczne produkty tego typu na rynku, powstające w 100% z przetworzonych kartonów, przy czym warto to podkreślić, produkty De-inked i Havana  zachowują wszystkie właściwości artykułów celulozowych czyli są mocne, wytrzymałe, chłonne i bezzapachowe w kontakcie z wodą.

Artykuły higieniczne BulkySoft polecamy do firm, instytucji i szkół, szpitali i wszelkiego rodzaju gabinetów lekarskich i kosmetycznych a także dla obiektów z branży HoReCa (kuchni, restauracji, hoteli) oraz zakładów przemysłowych i fabryk. Produkty BulkySoft produkowane są z wysokiej jakości surowców,  starannie selekcjonowanych, co ma ogromne znaczenie na zmniejszenie zużycia i ograniczenie kosztów zakupu. Artykuły celulozowe wraz z dozownikami tworzą systemy zapewniające niższe zużycie wkładów, co przekłada się na rzadsze uzupełnianie podajników, rzadsze zakupy i tym samym mniejsze wydatki. To nowa jakość w branży czystości, odpowiedź na potrzeby współczesnego świata - artykuły BulkySoft są wydajne, higieniczne, bezpieczne i ekologiczne.

Dane techniczne
Producent BulkySoft
KOLOR Kolor naturalny HAVANA
MATERIAŁ 100% recykling z przetworzonych kartonów, papierowe
RODZAJ ręcznik składany, ręczniki składane typu ZZ=V
ILOŚĆ WARSTW dwuwarstwowe
Napisz swoją opinię
Napisz opinię o produkcie:Ręcznik papierowy BulkySoft Havana Forte składany typu V-Fold (ZZ), 2 warstwy, 24x21 cm, kolor naturalny, recykling z kartonów, 4000 szt./op.

Higiena Serwis

dostawca środków czystości dla różnych branż

Hotele, restauracje
HORECA
Administracja i
SZKOLNICTWO
Kliniki i szpitale
LECZNICTWO
Darmowa dostawa
zakupy minimum 400 zł
Ręcznik papierowy BulkySoft Havana Forte składany typu V-Fold (ZZ), 2 warstwy, 24x21 cm, kolor naturalny, recykling z kartonów, 4000 szt./op.