Czyściwo papierowe wielozadaniowe do średnich zabrudzeń, białe celuloza TAD, 2w 340m, system W1
W magazynie
Numer katalogowy
130060
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
213,88 zł
173,89 zł
Regular Price
285,18 zł
Cena przed promocją: 231.85 zł netto (285.18 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 257.61 zł netto, 316.86 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | W1 |
| Średnica rolki | 37.5 cm |
| Długość rolki | 340 m |
| Szerokość rolki | 36.9 cm |
| Długość arkusza | 34 cm |
| Liczba arkuszy | 1000 |
| Skład | 5.332 kg |
| Tłoczenie | Tak |
Czyściwo papierowe do trudnych zabrudzeń Tork W1, białe
Czyściwo papierowe do trudnych zabrudzeń Tork W1, białe:
Szybko wytrzyj plamy i osusz ręce naszym czyściwem do trudnych zabrudzeń Tork. Dzięki wytrzymałości i chłonności tego dwuwarstwowego przemysłowego czyściwa w rolce z łatwością usuniesz plamy z oleju, tłuszczu oraz smary i brud. Przy tym jeden odcinek papieru nadaje się on do wielokrotnego użytku, a funkcja odrywania czyściwa w stojakach podłogowych i dozownikach ściennych Tork zapewnia skuteczne jego dozowanie. Łatwe do uzupełnienia kompatybilne dozowniki można także obsługiwać jedną ręką, co zwiększa produktywność.
Zalety produktu
- Wysoce chłonne i idealne do usuwania oleju, tłuszczu i brudu
- Wytrzymałe nawet po zmoczeniu
- Nadaje się do wielokrotnego użytku
- Łatwe do przenoszenia
Wytrzymałość czyściwa i jego duża chłonność sprawiają, że idealnie nadaje się do ogólnych zadań związanych z wycieraniem.
Ten przemysłowy papier w rolce nawet po zmoczeniu pozostaje bardzo mocny i nadaje się do wielokrotnego użytku.
Jest wielozadaniowy — skutecznie usuwa olej, tłuszcz, smar i brud.
System pakowania Tork Easy Handling® Plastic Packaging zapewnia łatwe przenoszenie i utylizację opakowania.
Pasuje do dozowników Tork W1.
- 652000
- 652008
- 652108
- 652100
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz |