Czyściwo Tork wielozadaniowe do trudnych zabrudzeń, niebieskie celuloza TAD,2w 170m, 2 role/op, system W1/W2
W magazynie
Numer katalogowy
130072
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
142,26 zł
115,66 zł
Regular Price
189,68 zł
Cena przed promocją: 154.21 zł netto (189.68 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 154.21 zł netto, 189.68 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | W2W1 |
| Średnica rolki | 26.2 cm |
| Długość rolki | 170 m |
| Szerokość rolki | 23.5 cm |
| Długość arkusza | 34 cm |
| Liczba arkuszy | 500 |
| Skład | 3.336 kg |
| Tłoczenie | Tak |
Tork czyściwo papierowe do trudnych zabrudzeń
Tork czyściwo papierowe do trudnych zabrudzeń
Zalety produktu
Nasz najmocniejszy wielofunkcyjny papier skutecznie wchłania zarówno olej, jak i wodę i charakteryzuje się wysoką wytrzymałością na wilgoć. Dzięki technologii QuickDry jest on mocniejszy, zapewnia szybsze wykonywanie zadań i jest bardziej chłonny niż zwykły papier.
Wielozadaniowe – do uniwersalnych zadań wymagających wytrzymałości i chłonności.
Wytrzymałość czyściwa i jego duża chłonność sprawiają, że idealnie sprawdzi się przy usuwaniu oleju, tłuszczu, smaru i brudu
Duża wytrzymałość – nawet po zmoczeniu pozostaje wytrzymałe i nadaje się do wielokrotnego użytku
Pasuje do produktów
- 652000
- 652008
- 652108
- 652100
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz |