Czyściwo Tork włókninowe wielozadaniowe do trudnych zabrudzeń, białe, 1w 106,4m. system W1/W2/W3
W magazynie
Numer katalogowy
530137
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
202,16 zł
164,36 zł
Regular Price
269,55 zł
Cena przed promocją: 219.15 zł netto (269.55 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 219.15 zł netto, 269.55 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | W3 |
| Długość po rozłożeniu | 38 cm |
| Szerokość po rozłożeniu | 31.5 cm |
| Średnica rolki | 25 cm |
| Długość rolki | 106.4 m |
| Szerokość rolki | 31.5 cm |
| Długość arkusza | 38 cm |
| Liczba arkuszy | 280 |
| Skład | 2.998 kg |
| Tłoczenie | Nie |
Tork czyściwo włókninowe wielozadaniowe do trudnych zabrudzeń
Tork czyściwo włókninowe wielozadaniowe do trudnych zabrudzeń
Do stosowania z większością rozpuszczalników chemicznych: pochłania i uwalnia rozpuszczalniki znacznie skuteczniej niż produkty tekstylne, co ogranicza zużycie
Wielozadaniowy produkt do trudnych zabrudzeń, chroni dłonie przed poparzeniem i opiłkami metalu
Wytrzymałe czyściwo do wielokrotnego użytku – wspaniała alternatywa dla szmat i ręczników
Pasuje do produktów
- 652000
- 652008
- 652108
- 652100
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz | |
| Informacja o zmniejszeniu śladu węglowego | Pobierz |