PROMOCJA

Dozownik Tork do ręczników centralnego dozowania maxi, kolor czarny, system M2

W magazynie
Numer katalogowy
559008
Dostępność:
Czas dostawy do 3 dni
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
371,08 zł 301,69 zł
Cena przez promocją: 301.69 zł netto (371.08 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 301.69 zł netto, 371.08 zł brutto.

Jesteś zainteresowany większą ilością tego produktu? Zapytaj o warunki sprzedaży hurtowej.

Numer artykułu: 559008
Dozownik Tork do ręczników w roli centralnie dozowanych

System: M2
Kolor: Czarny
Tworzywo: Plastik ABS+MABS
Wymiary: 36 x 23,9 x 22,7 cm
Sprzedaż min.: 1 szt.

Pionowy dozownik zawieszany na ścianie zajmuje minimalną powierzchnię. Stalowe ząbki wykonane z nierdzewnej stali gwarantują łatwiejsze dozowanie ręcznik. Higieniczne rozwiązanie - szczelny dozownik chroni wkład przez zabrudzeniem oraz wilgocią co sprawia, iż system przeznaczony jest do miejsc, w których przygotowuje oraz produkuje się żywność. Dozownik Tork do ręczników w roli centralnego dozowania (system M2) umożliwia łatwe i szybkie oderwanie pożądanej ilości ręcznika jedną ręką. Przeznaczone do miejsc gdzie może zaistnieć potrzeba przetarcia powierzchni oraz osuszenia rąk np. kuchnie i laboratoria. Dozownik charakteryzuje się dużą pojemnością oraz systemem centralnego dozowania, który oznacza umieszczanie wkładów pionowo w dozownikach i dozowanie ręczników ze środka rolki. Taki system sprawia, iż pociągnięcie ręcznika jedną ręką wystarcza, aby oderwać pożądaną ilość ręcznika, a następnie szybko i skutecznie uporać się z wykonaniem danego zadania.

CZAS REALIZACJI DO 10 DNI

TORK dostarcza kompletne rozwiązania higieniczne dla klientów z różnych obszarów rynku. Produkty TORK produkowane są nie tylko z myślą o bezpieczeństwie, higienie i komforcie, ale również o optymalizację kosztów, oszczędności czasu i pieniędzy. Dozowniki i wkłady projektowane są w ten sposób, by gwarantowały maksymalną wydajność, przy zachowaniu atrakcyjnego wyglądu i minimalistycznym negatywnym wpływem na środowisko.

Marka TORK (będąca częścią grupy Essity) istnieje na rynku od ponad 50 lat i przez lata działalności stała się światowym liderem w branży higienicznej. Szybki rozwój firmy, stałe poszerzanie asortymentu (głównie dozowników i podajników, czyściw papierowych itd.) pozwala zaspokajać różnorodne potrzeby szerokiego grona odbiorców wielu branż. Fundamentem firmy jest wiedza ekspercka i produkcja funkcjonalnych i wysokiej jakości produktów w oparciu o innowacyjne, najnowocześniejsze rozwiązania.

Dane techniczne
Producent TORK
KOLOR kolor czarny
MATERIAŁ plastik ABS
RODZAJ dozownik do ręczników w roli maxi, dozownik manualny
Napisz swoją opinię
Napisz opinię o produkcie:Dozownik Tork do ręczników centralnego dozowania maxi, kolor czarny, system M2

Higiena Serwis

dostawca środków czystości dla różnych branż

Hotele, restauracje
HORECA
Administracja i
SZKOLNICTWO
Kliniki i szpitale
LECZNICTWO
Darmowa dostawa
zakupy minimum 400 zł
Dozownik Tork do ręczników centralnego dozowania maxi, kolor czarny, system M2