Ręcznik w roli Tork centralnego dozowania maxi, 2 warstwy, kolor biały, celuloza z makulaturą, długość 125 m. 6 rolek/op, system M2
W magazynie
Numer katalogowy
130044
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
229,74 zł
186,78 zł
Regular Price
306,32 zł
Cena przed promocją: 249.04 zł netto (306.32 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 249.07 zł netto, 306.36 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | M2 |
| Średnica rolki | 19 cm |
| Długość rolki | 125 m |
| Szerokość rolki | 23.5 cm |
| Długość arkusza | 33.967 cm |
| Liczba arkuszy | 368 |
| Skład | 7.164 kg |
| Tłoczenie | Tak |
Tork czyściwo papierowe do średnich zabrudzeń
Tork czyściwo papierowe do średnich zabrudzeń
Zalety produktu
Wielofunkcyjny papier, idealny do zbierania płynów i wycierania rąk. Dzięki technologii QuickDry jest on mocniejszy, zapewnia szybsze wykonywanie zadań i jest bardziej chłonny niż zwykły papier.
Dobra chłonność ułatwia i przyspiesza zbieranie rozlanych płynów
Idealne do wycierania rąk i lekko zabrudzonych powierzchni
Wielozadaniowe – do uniwersalnych zadań wymagających wytrzymałości i chłonności.
Pasuje do produktów
- 659000
- 559000
- 659008
- 559008
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz |