Ręcznik w roli Tork centralnego dozowania maxi, 2 warstwy, kolor biały, celuloza z makulaturą, długość 150m, 6 rolek/op, system M2
W magazynie
Numer katalogowy
101250
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
275,05 zł
223,62 zł
Regular Price
366,74 zł
Cena przed promocją: 298.16 zł netto (366.74 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 298.16 zł netto, 366.74 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | M2 |
| Długość po rozłożeniu | 35 cm |
| Szerokość po rozłożeniu | 24.5 cm |
| Średnica rolki | 19 cm |
| Długość rolki | 160 m |
| Szerokość rolki | 24.5 cm |
| Długość arkusza | 35.01 cm |
| Liczba arkuszy | 457 |
| Skład | 8.755 kg |
| Tłoczenie | Tak |
Tork czyściwo papierowe do średnich zabrudzeń
Tork czyściwo papierowe do średnich zabrudzeń
Zalety produktu
Tork czyściwo papierowe do średnich zabrudzeń 2-warstwowe to idealny papier do wchłaniania płynów i wycierania rąk. Papier pasuje do dozownika centralnego dozowania Tork® – pojemnego i wszechstronnego dozownika do profesjonalnych zastosowań obejmujących wycieranie powierzchni i rąk.
Wskaźnik zużycia Tork pozwala zaplanować wymianę rolki tak, aby uniknąć irytacji gości spowodowanej pustym dozownikiem
Opcja ciągłego dozowania pozwala pobrać tyle papieru, ile potrzeba
Miękki, wytrzymały i chłonny papier zapewnia skuteczne wycieranie i mniej odpadów.
Łatwa obsługa jedną ręką
Pasuje do produktów
- 659000
- 559000
- 659008
- 559008
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz |