Dozownik Tork do serwetek dyspenserowych, stawiany na stolik, drewniany, na 150 szt. serwetek, system N4
W magazynie
Numer katalogowy
273002
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
327,51 zł
266,27 zł
Regular Price
467,88 zł
Cena przed promocją: 380.39 zł netto (467.88 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 380.39 zł netto, 467.88 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | N4 |
| Wysokość dozownika | 19.3 cm |
| Długość dozownika | 20.3 cm |
| Szerokość dozownika | 13.6 cm |
| Materiał dozownika | Wood/Plastic |
| Model dozownika | Blat |
| Linia wzornicza | Signature line |
| Skład | 1.135 kg |
| Tłoczenie | Nie |
Nablatowy dyspenser do serwetek Tork Xpressnap®, orzech włoski, linia Image, N4
System dozowania serwetek na blat Tork Xpressnap®, orzech włoski:
Nieatrakcyjne dozowniki i marnowanie serwetek to przeszłość – ten nablatowy dyspenser do serwetek w kolorze orzecha włoskiego to idealne rozwiązanie do eleganckich restauracji. Pojedyncze dozowanie zmniejsza zużycie serwetek o co najmniej 25%, w porównaniu do tradycyjnych systemów dozowania, co pozwala zmniejszyć koszt, a obsłudze zaoszczędzić czas przeznaczony na uzupełnianie dozowników. Nasz zabudowany podajnik do serwetek poprawia higienę, ponieważ goście dotykają tylko tych serwetek, których używają, więc górna serwetka zawsze pozostaje czysta.
Zalety produktu
- Pojedyczne dozowanie minimalizuje ryzyko marnotrawstwa
- Konstrukcja z naturalnego drewna
- Kompaktowy design
- Łatwy w użyciu
- Duża pojemność – rzadsze uzupełnianie
- Solidny i łatwy w czyszczeniu
Ponadczasowy dyspenser do serwetek, który współgra z eleganckim wystrojem, zapewniając gościom przyjemną atmosferę.
Kompaktowy design pomaga utrzymać porządek w punktach samoobsługowych.
Elegancka konstrukcja z naturalnego drewna robi wrażenie na gościach.
Pojedyncze dozowanie pozwala zmniejszyć zużycie i kontrolować koszt oraz uniknąć marnowania serwetek.
Pasuje do wkładów Tork N4.
- 15850
- 10840
- 12840
- 13670
- 12841
- 12842
- 12844
- 12845
- 17854
- 12848
- 17842
- 17857
- 15840
- 10843
- 18960
- 18962
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz | |
| Informacja o zmniejszeniu śladu węglowego | Pobierz |