Dozownik Tork do serwetek dyspenserowych, stawiany na stolik, drewniany, na 75 szt. serwetek, system N10
W magazynie
Numer katalogowy
273003
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
264,68 zł
215,19 zł
Regular Price
378,11 zł
Cena przed promocją: 307.41 zł netto (378.11 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 307.41 zł netto, 378.11 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | N10 |
| Wysokość dozownika | 11.6 cm |
| Długość dozownika | 14.6 cm |
| Szerokość dozownika | 13.6 cm |
| Materiał dozownika | Wood/Plastic |
| Model dozownika | Kawiarnia |
| Linia wzornicza | Classic line |
| Skład | 2.912 kg |
| Tłoczenie | Nie |
Tork Xpressnap Snack® dozownik do serwetek
Tork Xpressnap Snack® dozownik do serwetek
Zalety produktu
Tork® Xpressnap Snack® dozownik do serwetek to idealne rozwiązanie dla współczesnych restauracji z niepełną obsługą, w których serwetki oferuje się na stołach. Ten stworzony z ekskluzywnych materiałów smukły dozownik wydaje serwetki pojedynczo, zwiększa higienę i ogranicza zużycie o co najmniej 25% w porównaniu z tradycyjnymi dozownikami do serwetek.
Dzięki niewielkim rozmiarom dozownik zajmuje małą część lady
Obudowa o ponadczasowym designie wykonana z orzecha włoskiego idealnie wpasowuje się w luksusowy wystrój lokalu
Pasuje do produktów
- 13671
- 17840
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz |