Dozownik Tork elektroniczny do odświeżacza powietrza, biały, możliwość programowania ustawień.
W magazynie
Numer katalogowy
562000
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
354,87 zł
288,51 zł
Regular Price
506,96 zł
Cena przed promocją: 412.16 zł netto (506.96 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 412.16 zł netto, 506.96 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | A1 |
| Wysokość dozownika | 17.4 cm |
| Długość dozownika | 9.5 cm |
| Szerokość dozownika | 5.5 cm |
| Materiał dozownika | Plastik |
| Model dozownika | Spray |
| Linia wzornicza | Elevation |
| Skład | 2.281 kg |
| Tłoczenie | Nie |
Tork dozownik do odświeżaczy powietrza w sprayu A1 biały
Tork dozownik do odświeżaczy powietrza w sprayu A1, biały:
Zapobieganie nieprzyjemnym zapachom w toaletach stanie się łatwe dzięki naszemu funkcjonalnemu dozownikowi do odświeżaczy powietrza w sprayu Tork. Łatwy w programowaniu dozownik pozwala utrzymać świeżość przez 24 godziny na dobę, a wskaźnik konieczności uzupełnienia pomaga na czas zmienić wkład. Długa żywotność baterii i łatwość uzupełniania tego naściennego dozownika do odświeżaczy powietrza skracają czas przeznaczony na konserwację. Skorzystaj z bogatej oferty wkładów zapachowych, które pomagają stworzyć przyjemną atmosferę.
Zalety produktu
- Wksaźnik konieczności uzupełnienia pomaga zapobiegać powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.
- Szybkie uzupełnianie i długa żywotność baterii.
- Odświeżanie powietrza 24 godziny na dobę.
- Bogata oferta wkładów zapachowych.
Praktyczny wskaźnik zużycia wkładu informuje, kiedy należy go uzupełnić, co pozwala skutecznie zapobiegać nieprzyjemnym zapachom.
Szybkie uzupełnianie wkładów i długa żywotność baterii zapewniają łatwość obsługi dozownika.
Proste programowanie pozwala utrzymać świeży zapach w toaletach przez 24 godziny na dobę.
Skorzystaj z bogatej oferty odświeżających wkładów zapachowych, które pomogą stworzyć przyjemną atmosferę.
Łatwe programowanie dostosowane do indywidualnych potrzeb: 30, 60 lub 90 dni
Pasuje do wkładów Tork A1.
- 236070
- 236052
- 236051
- 236050
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz |