Dozownik Tork do serwetek dyspenserowych, pionowy, kolor szary, na 1100 szt. serwetek, system N4
W magazynie
Numer katalogowy
272213
Dostępność:
Dostępny na zamówienie, realizacja do kilku dni
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
425,09 zł
345,60 zł
Regular Price
566,78 zł
Cena przed promocją: 460.8 zł netto (566.78 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 460.8 zł netto, 566.78 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | N4 |
| Wysokość dozownika | 62.2 cm |
| Długość dozownika | 23.5 cm |
| Szerokość dozownika | 23.5 cm |
| Materiał dozownika | Plastik |
| Model dozownika | Stojak |
| Linia wzornicza | Signature line |
| Skład | 2.816 kg |
| Tłoczenie | Nie |
Tork Xpressnap® dozownik do serwetek w składce, pionowy
Tork Xpressnap® dozownik do serwetek w składce, pionowy
Zalety produktu
Pionowy dozownik do serwetek w składce Tork Xpressnap® to idealne rozwiązanie dla restauracji z niepełną obsługą o dużym natężeniu ruchu. Ten nowoczesny dozownik dozuje pojedyncze serwetki, zwiększa higienę i ogranicza zużycie o co najmniej 25% w porównaniu z tradycyjnymi dozownikami do serwetek.
Pionowa obudowa redukuje miejsce zajmowane na blacie
Opcja montażu na ścianie pozwala szybko umieścić dozownik na stałe
Wykonany z trwałych i łatwych w utrzymaniu w czystości materiałów, które redukują koszt i nakład pracy.
Panele reklamowe AD-A-Glance® służą za narzędzie reklamowe do promowania produktów i komunikacji z klientami.
Pasuje do produktów
- 15850
- 10840
- 12840
- 13670
- 12841
- 12842
- 12844
- 12845
- 17854
- 12848
- 17842
- 17857
- 15840
- 10843
- 18960
- 18962
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz | |
| Informacja o zmniejszeniu śladu węglowego | Pobierz |