Kosz na odpady Tork 50l, kolor biały, możliwość montażu do ściany, system B1.
W magazynie
Numer katalogowy
563000
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
448,62 zł
364,73 zł
Regular Price
690,17 zł
Cena przed promocją: 561.11 zł netto (690.17 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 561.11 zł netto, 690.17 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | B1 |
| Wysokość dozownika | 62.9 cm |
| Długość dozownika | 38.9 cm |
| Szerokość dozownika | 28.9 cm |
| Materiał dozownika | Plastik |
| Model dozownika | Standardowy |
| Linia wzornicza | Elevation |
| Skład | 5.205 kg |
| Tłoczenie | Nie |
Tork kosz na odpady 50 l
Tork kosz na odpady 50 l
Zalety produktu
Tork kosz na odpady 50 l z linii Elevation to idealne rozwiązanie do wielu łazienek. Umożliwia montaż na ścianie lub podłodze, w zależności od potrzeb i dostępnej przestrzeni. Dozowniki Tork Elevation wyróżniają się praktycznym i nowoczesnym wyglądem, który zapada w pamięć gości.
Łatwa konserwacja i kilka opcji montażu zapewniają czysty wygląd
Dodatkowo dostępna wolno opadająca pokrywka wzmacnia higienę i bezpieczeństwo
Ta pokrywa jest sprzedawana oddzielnie.
Pasuje do produktów
- 204060
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz |