Papier toaletowy Tork Universal compact, 1 warstwa, makulatura, kolor biały, 135m, 27 rolek/op. system T6
W magazynie
Numer katalogowy
127540
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
292,25 zł
237,60 zł
Regular Price
389,66 zł
Cena przed promocją: 316.8 zł netto (389.66 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 316.8 zł netto, 389.66 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | T6 |
| Szerokość po rozłożeniu | 9.9 cm |
| Średnica rolki | 13.2 cm |
| Długość rolki | 135 m |
| Szerokość rolki | 9.9 cm |
| Skład | 9.196 kg |
| Tłoczenie | Nie |
Tork Mid-size papier toaletowy
Tork Mid-size papier toaletowy
Zalety produktu
Podwójny dozownik do papieru toaletowego Tork Mid-size to nowoczesne i wydajne rozwiązanie dla łazienek o średnim i dużym natężeniu ruchu, w których priorytetem jest satysfakcja użytkowników. Zapewnia wydajność i dostępność papieru toaletowego dla gości. Uniwersalny papier toaletowy w średnich rolkach Tork zaspokaja podstawowe potrzeby i stanowi oszczędne rozwiązanie.
Kompaktowe rolki średniej wielkości
Papier w przystępnej cenie stanowi oszczędne rozwiązanie.
Pasuje do produktów
- 557500
- 557508
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz |