Ręcznik w roli Tork centalnego dozowania Reflex midi, 2 warstwy, makulatura, kolor biały, 150m. 6 rolek/op, system M4
W magazynie
Numer katalogowy
473472
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
222,73 zł
181,08 zł
Regular Price
296,97 zł
Cena przed promocją: 241.44 zł netto (296.97 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 268.24 zł netto, 329.94 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | M4 |
| Średnica rolki | 18.5 cm |
| Długość rolki | 150.75 m |
| Szerokość rolki | 19.4 cm |
| Długość arkusza | 33.5 cm |
| Liczba arkuszy | 450 |
| Skład | 6.318 kg |
| Tłoczenie | Nie |
Tork Reflex™ czyściwo papierowe do średnich zabrudzeń
Tork Reflex™ czyściwo papierowe do średnich zabrudzeń
Zalety produktu
Tork Reflex™, czyściwo papierowe do średnich zabrudzeń 2-warstwowe to idealny papier do wchłaniania płynów i osuszania rąk. Papier pasuje do dozownika centralnego dozowania Tork Reflex™, który można łatwo dopasować do trybu pracy swojej załogi. Dozownik ogranicza zużycie i redukuje ryzyko krzyżowego przenoszenia bakterii.
Dozowanie pojedynczych odcinków redukuje zużycie nawet o 37%.
Łatwe do wyjęcia gilzy SmartCore® – szybkie i łatwe uzupełnianie wkładów.
Dobra chłonność ułatwia i przyspiesza zbieranie rozlanych płynów
Miękki, wytrzymały i chłonny papier zapewnia skuteczne wycieranie i mniej odpadów.
Pasuje do produktów
- 473190
- 473180
- 473191
- 473186
- 473188
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz | |
| Informacja o zmniejszeniu śladu węglowego | Pobierz |