Ręcznik w roli Tork centalnego dozowania system Reflex midi, 1 warstwa, makulatura, kolor niebieski, 300m. 6 rolek/op, system M4
W magazynie
Numer katalogowy
473480
Dostępność:
Dostępny na zamówienie, realizacja do kilku dni
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
259,35 zł
210,85 zł
Szczegóły produktu
| System | M4 |
| Długość po rozłożeniu | 35 cm |
| Średnica rolki | 19 cm |
| Długość rolki | 269.85 m |
| Szerokość rolki | 19.4 cm |
| Długość arkusza | 35 cm |
| Liczba arkuszy | 771 |
| Skład | 7.892 kg |
| Tłoczenie | Nie |
| Zapach | no |
Tork Reflex™ czyściwo papierowe do lekkich zabrudzeń
Tork Reflex™ czyściwo papierowe do lekkich zabrudzeń
Zalety produktu
Wytrzymałe i chłonne, 1-warstwowe, wszechstronne Tork Reflex™ czyściwo papierowe do lekkich zabrudzeń idealnie nadaje się do ścierania płynów i wycierania rąk. Papier pasuje do Tork Reflex™ dozownika do ręczników centralnie dozowanych po jednym listku, który można łatwo dopasować do trybu pracy swojego zespołu. Dozownik ogranicza zużycie i redukuje ryzyko krzyżowego przenoszenia bakterii.
Dozowanie pojedynczych odcinków redukuje zużycie nawet o 37%.
Łatwe do wyjęcia gilzy SmartCore® – szybkie i łatwe uzupełnianie wkładów.
Idealne do wycierania szkła – nie zostawia pyłów ani smug na powierzchniach
Pasuje do produktów
- 473190
- 473180
- 473191
- 473186
- 473188
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz | |
| Informacja o zmniejszeniu śladu węglowego | Pobierz |