Targi EuroGastro 2024 już 12 marca - odwiedź nasze stoisko!

Targi EuroGastro 2024 już 12 marca - odwiedź nasze stoisko!

Serdecznie zachęcamy do udziału w największej imprezie branży HoReCa w Polsce - kolejna, 27. już edycja Targów EuroGastro zapowiada się bardzo interesująco, dlatego też nie może tam zabraknąć i nas! Zapraszamy na nasze stoisko - spotkać nas będzie można w Hali F przy stoisku F3.21.

Targi EuroGastro 2024

Spotkaj się z nami na Targach EuroGastro 2024 w Ptak Warsaw Expo

Będziemy wystawcą na Targach EuroGastro kolejny już rok, a tym razem szykujemy świetną prezentację produktów włoskiej marki BulkySoft, której jesteśmy jedynym importerem na Polskę już od 10 lat. Na zeszłorocznej imprezie spotkały się one z ogromnym zainteresowaniem gości odwiedzających nasze stoisko, dlatego też i tym razem zależy nam na zaprezentowanie całego portfolio produktowego tak, aby każdy mógł przekonać się o naprawdę imponującej jakości wszystkich artykułów.

Na nasze stoisko zapraszamy wszystkich uczestników Targów - zarówno przedstawicieli obiektów z branży HoReCa, managerów hoteli i restauracji, a także klientów końcowych i osób szukających na rynku dobrych, ekonomicznych i ekologicznych rozwiązań higienicznych do swoich firm, biur czy domów.

Szczególnie polecamy odwiedziny naszego stoiska przedstawicielom firm szukających solidnego i dobrego partnera biznesowego oraz produktów, które wprowadzone do własnej oferty pozwolą rozwinąć biznes i dotrzeć do kolejnych klientów. Budujemy sieć dystrybucji produktów marki BulkySoft, naszym partnerom (oprócz świetnych produktów, które pozwolą wyróżnić swoją ofertę wśród konkurencji) zapewniamy pełne wsparcie, pomoc w doborze produktów, doradztwo, opiekę, sprawne dostawy, dostęp do wygodnych narzędzi zarządzania zamówieniami i współpracy. Specjalnie dla dystrybutorów przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną i korzystną ofertę, szczególnie na produkty TOP i te, które są najbardziej poszukiwane na rynku i jest na nie wysokie zapotrzebowanie u klientów końcowych.

Co zaprezentujemy na naszym stoisku?

Nasze stoisko będzie obfitować rozwiązaniami higienicznymi, które są obecnie najbardziej pożądane - ekologiczne i wpisujące się w założenia zrównoważonego rozwoju, wysokojakościowe i bardzo wydajne, uniwersalne i do użytku nie tylko w branży HoReCa, ale też innych obszarach rynków, niezawodne i w 100% higieniczne!

 • Chłonne, mocne, mięsiste czyściwa (gastronomiczne i przemysłowe) - to produkty, które są zdecydowanie TOP w portfolio marki i cieszą się ogromnym uznaniem użytkowników.
 • Ręczniki papierowe i papiery toaletowe - różne rodzaje i serie, od ekonomicznych po produkty premium dla najbardziej wymagających.
 • Serwetki gastronomiczne - prawdziwa eksplozja intensywnych barw, różne rodzaje i rozmiary, jedyna taka oferta na polskim rynku.
 • Nowoczesne dozowniki i podajniki - systemy dozowania pozwalające na kontrolowane i znacznie niższe zużycie wkładów, przy zachowaniu pełnej higieny i najwyższego komfortu użytkowników łazienek i toalet.
 • Ekologiczne serie produktowe - artykuły certyfikowane, bezpieczne dla środowiska, stanowiące doskonałą alternatywę dla innych artykułów higienicznych i będące odpowiedzią na oczekiwania świadomych konsumentów.

Higiena Serwis Targi EuroGastro 2023

Czego możesz się od nas dowiedzieć podczas Targów?

 • Jak znacznie obniżyć wydatki związane z czystością, bezpieczeństwem i zakupem artykułów higienicznych.
 • Jak zmniejszyć zużycie wkładów nawet o 40% bez uszczerbku na higienie i komforcie.
 • Czym jest PRAWDZIWA ekologia w branży papierniczej i po jakie produkty powinniśmy sięgać, by jak najbardziej zmniejszyć nasz wpływ na otaczający nas świat.
 • Jakie produkty są najbardziej uniwersalne i dla każdej branży?
 • O jakich certyfikatach i oznaczeniach na produktach pamiętać, by mieć pewność że są ekologiczne i bezpieczne?
 • Jak możesz wyposażyć łazienki i toalety całkowicie ZA DARMO w nowoczesne dozowniki papieru toaletowego, ręczników i mydła.

Produkty BulkySoft

Co zyskasz odwiedzając nas na Targach EuroGastro 2023?

 • Dla wszystkich firm, które odwiedzą nasze stoisko na Targach, mamy przygotowaną specjalną promocję, która będzie ważna tylko do końca marca!
 • Poznasz najlepsze jakościowo produkty, w najkorzystniejszych cenach.
 • Dowiesz się więcej o artykułach ekologicznych, po które warto sięgać - dla swojej firmy i do domu - bo są wydajne, bezpieczne, certyfikowane i doskonałe jakościowo.
 • Wiedzę o systemach dozowania pozwalających na oszczędności i zmniejszanie zużycia wkładów nawet o 40%.
 • Możliwość nawiązania współpracy z solidną, sprawdzoną firmą - Higiena Serwis jest na rynku od niemal 25 lat i doskonale znamy się na swojej branży!
 • Próbki produktów, katalogi marki BulkySoft i inne upominki.


Serdecznie zapraszamy, liczymy na ciekawe i bardzo owocne rozmowy! Do zobaczenia! Pamiętaj, że znajdziesz nas w hali przy stoisku F3.21.

Chcesz więcej informacji o marce BulkySoft? Odwiedź stronę marki>>
Odbierz darmowy bilet na Targi EuroGastro 2024 i wydarzenia towarzyszące - zarejestruj się tutaj>>

Higiena Serwis na Targach EuroGastro 2024