Dozownik Tork do serwetek dyspenserowych, stawiany na stolik, aluminium, na 90 szt. serwetek, system N2
W magazynie
Numer katalogowy
271800
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
119,83 zł
97,42 zł
Regular Price
171,18 zł
Cena przed promocją: 139.17 zł netto (171.18 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 139.17 zł netto, 171.18 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | N2 |
| Wysokość dozownika | 13.1 cm |
| Długość dozownika | 10.1 cm |
| Szerokość dozownika | 14.7 cm |
| Materiał dozownika | Metal |
| Model dozownika | Fastfold na stół |
| Linia wzornicza | Classic line |
| Skład | 2.025 kg |
| Tłoczenie | Nie |
Tork Fastfold dozownik do serwetek na stolik
Tork Fastfold dozownik do serwetek na stolik
Zalety produktu
Tork Fastfold dozownik do serwetek na stolik to idealne rozwiązanie dla restauracji z niepełną obsługą, w których preferuje się nieduże serwetki na stolikach. Ten niewielki dozownik ogranicza zużycie i zapewnia czystość i higieniczność każdej serwetki.
Dzięki niewielkim rozmiarom dozownik zajmuje małą część lady
Wykonany z trwałych i łatwych w utrzymaniu w czystości materiałów, które redukują koszt i nakład pracy.
Obustronne dozowanie pozwala na łatwy dostęp
Pasuje do produktów
- 10933
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz |