Nakładki sedesowe Tork Advanced, papierowe, białe 250 szt. system V1
W magazynie
Numer katalogowy
750160
Dostępność:
W magazynie
Producent:
TORK
Koszty dostawy:
darmowa dostawa od 400 zł
Special Price
38,24 zł
31,09 zł
Regular Price
57,08 zł
Cena przed promocją: 46.41 zł netto (57.08 zł brutto)
Najniższa cena przed promocją z ostatnich 30 dni: 56.33 zł netto, 69.29 zł brutto.
Szczegóły produktu
| System | V1 |
| Długość po złożeniu | 24.7 cm |
| Szerokość po złożeniu | 36 cm |
| Długość po rozłożeniu | 42.5 cm |
| Szerokość po rozłożeniu | 36 cm |
| Skład | 13.125 kg |
| Tłoczenie | Nie |
Tork nakładki sedesowe
Tork nakładki sedesowe
Zalety produktu
Zadbaj o komfort swoich gości, używając nakładek sedesowych Tork i zapewnij wyjątkową higienę w swoich łazienkach.
Jednorazowe: minimalizacja ryzyka zanieczyszczenia
Łatwo rozpuszczalne: rzadsza konserwacja
Pasuje do produktów
- 344088
- 344080
Pliki do pobrania
| Ulotka produktowa | Pobierz |