Higiena Serwis ręczniki składane

Rozróżniamy kilka typów składanych jednorazowych ręczników papierowych. Najpopularniejsze są ręczniki typu V czli tzw. "ZZ” gdzie listek ręcznika ma wymiar ok. 23x24 cm. Używając standardowych ręczników ZZ bardzo często dochodzi do sytuacji, że zamiast jednego wypada kilka listków ręcznika z dozownika, które nie są w pełni wykorzystane. Poza tym, w przypadku typowych ręczników ZZ jeden listek nie wystraczy do wytarcia rąk. Z reguły używamy ich od 2 do 5 listków. Aby zapobiec wypadaniu ręczników należy korzystać dozowniki z wąskim otworem dozowania ręczników marki BulkySoft.

Higiena Serwis ręczniki składane

Jednym z rozwiązań na użycie tylko jednego listka ręcznika są ręczniki papierowe składane na 4 panelowe typu Z, M lub W. Ręcznik typu M jest złożony na 4 razy i ma wymiar 21,5 x 32 cm – typu M i aż 20,5 x 42 cm w przypadku ręcznika typu W. Wymiar oraz jakość papieru, z którego jest wykonany gwarantuje, że jeden listek ręcznika wystarczy do wytarcia dłoni. Ręczniki wykonane są z celulozy 2 lub 3 warstwowej, charakteryzują się dużą wytrzymałością oraz bardzo dużą chłonnością. Dzięki swej miękkości i delikatności nie podrażniają skóry rąk co jest szczególnie istotne w przypadku małych dzieci. Są bardzo eleganckie, a co za tym idzie zaspokoją nawet najbardziej wymagającego klienta.
Przy zastosowaniu ręczników typu M i W zawsze dozujemy tylko jeden ręcznik, który wystarczy do wytarcia rąk a to zapewnia ekonomię i oszczędność zużycia oraz ochronę środowiska naturalnego.


powrót